Nautilus

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Vital Plus Nachtcreme Goldschimmer Amaranth

Vital Plus Nachtcreme Goldschimmer Amaranth
2017. október 27.

Nyolc hónappal lejárat előtt féláron jutottam hozzá, de nem csak így érte meg! Nem kifejezetten öregedés ellen vettem, vagy max az első ránckák megelőzésére, de nem látok és érzek benne semmi olyat, ami rossz lenne a nem-hatvan-feletti bőrömnek, sőt! Ebben van aztán minden, ami ápol! Nagyon jó érzés használni estére, bár egy kicsit zsíros, de nem zavaróan, télre meg kifejezetten kell ennyi védelem. Az illata is érdekes. Hosszú távú tapasztalataim még nincsenek, de egy hét után meg vagyok vele elégedve.

Update: később szörnyen pattanásos lettem tőle. Ez myristyl myristate lehetett talán a bűnös, kár volt bele... 5 helyett 1 csillag így, ki kellett dobni.
(2012-es kaland)

Equilibra Kerité Crema Corpo Fluida Body Lotion Testápoló

Equilibra Kerité Crema Corpo Fluida Body Lotion Testápoló
2017. október 27.

Remek ár-érték arányú, tartalmas krém. Kellemes érzést hagy a bőrön, nem ragad, és ami nálam fontos szempont: tényleg azt érzem, hogy ápolja, táplálja a bőröm; nem lesz fél nap múlva rosszabb állapotban, mint mielőtt bekentem.
Az illata visszafogott, kicsit natúr jellegű. Én időnként jobban fogadom, mint a mandulás verziójáét, ami inkább édes és kifejezettebb.

Dermaflora Natural Aloe Stick

Dermaflora Natural Aloe Stick
2017. október 27.

Nem az első alu-mentes dezodorom, úgyhogy ehhez mértem a teljesítményét; azért az izzadásgátlók más kategória.
Ez az eddigi legjobb! Jó érzés felkenve, nem hagy nyomot, visszafogott, kellemes illatú, nyugis napokon egészen kitart, nagyon sokáig elég, és jók az összetevői. Van, hogy ha úgy jön ki a lépés, húzósabb nap elején ezt használom, majd később kiegészítem izzadásgátlóssal.