nbrigi93

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2018. december 22.

A beauty boxomban találtam és azóta használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem zsíros bőröm van, így nagyon megválogatom az éjszakai krémeimet, de ez nagyon betalált. Kellemes, krémes állaga van, nem érzem "vizesnek" vagy hogy is mondjam, és nem érzem reggel az arcomon azt a réteget, amit más krémek esetén a bőrömön maradt. Ha elfogy, biztos újraveszem.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. december 22.

Kellemes szőlőlé illata van, viszont az állagával nem feltétlenül vagyok megelégedve. Kicsit olyan, mintha szételegyedne, darabos inkább, mint krémes. Nem tudom, hogy a szállítás vagy a tárolás során történt-e vele valami, vagy eleve ilyen, de ez kicsit rontott az élményen. A bőröm kellemesen hidratált tőle, de nem biztos, hogy újravenném.

2018. december 22.

Minden hajmosás után használom nedves hajra. Segíti a kifésülhetőséget és selymesebbé teszi a hajam. Azt vettem észre, hogy mintha a hajam gyorsabban is száradna tőle. Nem kell sokat használni belőle, sokáig elég ez a 100 ml. Folyamatos használat mellett sem érzem, hogy elnehezítené vagy zsírosabbá tenné a hajam.