neelcus

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2018. augusztus 31.

Soha nem gondoltam volna, hogy ez a cucc ennyire jó. Sokoldalúan használható, nagyon szeretjük. Én a sebekre szoktam fújni belőle, azt vettem észre, hogy sokkal hamarabb varasodnak és hamarabb is gyógyulnak. Bikinivonalon való borotválkozás után pár nappal mindig nagyon kipattogok sajnos. A First-öt a kiütésekre szoktam fújkálni este fürdés után, másnapra leviszi a gyulladást és eltűnnek a kis piros pöttyök.
Próbáltam úgy is, hogy egy vattakorongra fújva áttöröltem vele az arcom, az viszont nem vált be. A bőrt szárítja és hiába kentem utána hidratálókrémet, másnapra kipattogott tőle az érzékeny arcbőröm. :( de ezen az egy eseten kívül abszolút elégedett vagyok vele és már a többedik flakonnal fogyasztjuk. Nem vagyok értékesítő, így nem elfogult véleményt írok. :)

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2018. március 17.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, nem okoz komedókat, nem pirosodik ki tőle a bőröm. Tartósabb használata mellett a bőröm egyre szebb és szebb. Imádom!

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé