nefelejts

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter
2015. október 23.

Update: beszereztem a pretty poppy árnyalatot is, valamint a matt szériából az elegant nude-ot. Gyönyörűek, és rajtam tartósak is (a matt kifejezetten). Most megint joy napok lesznek, én meg nem bírok leállni... Segítsééég :D

Az amazon chic és a hug me árnyalat van meg. Mind a kettőt imádom. A hug me-ben arany csillámocskák vannak, az amazon chic ezt nélkülözi, teljesen homogén. Mind a kettőt másért szeretem. Nagyon jó viselet. :)

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal
2015. október 23.

Egyszerűen isteni! A számra használom többnyire, nagyon jó a rúzsok alá is. A múltkor keletkezett egy száraz folt a szememnél, egy életem egy halálom rákentem. Szépen rendbe hozta azt is. Az illata pedig csodás. :)
Ja hát a tégelye botrányos. Kívülről nagyon kis formás, de ha már kicsit is hosszabb a körmöm... Brrrr... De úgy imádom, hogy ennek ellenére is 5*

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír
2015. október 16.

Számomra fontos, hogy egy arcradír tényleg radírozzon. Na ez a termék tökéletesen megfelel ennek és ráadásul hidratál is, nem húzódik utána az arcom. Engem az illata nem zavar, olyan természetes, agyagos. Meglepődve olvastam az összetevőknél, hogy erről a parfüm tehet. :D