nefi02

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Olivia Argán Olaj

Olivia Argán Olaj
2017. október 30.

Valóban csodaszer és az ára is szuper! Tudom, hogy a száraz bőrűeknek ajánlott pár csepp olajat tenni az alapozóhoz. Így összekeverve az eredmény nekem túl olajos, viszont a sminkelés előtt én mindig teszek pár cseppet az arcomra, és amíg a hajammal készen vagyok és felöltözöm beszívódik, mehet rá a smink. Ha túl száraz a szám akkor arra is szoktam nagyobb dózisban tenni. Hajvégekre is használom nagyon kis adagban, mert zsíros hatást kelthet, de havonta egyszer az egész hajamat és a fejbőrömet is átmasszírzom vele, hagyom állni kb 15-20 percet és utána mosok hajat.
Ilyen intenzív használat mellett az üvegecske olyan hosszú ideig tart, hogy már nem is emlékszem mikor vettem utoljára, de most félig van :)

Olivia Szeder Ajakbalzsam

Olivia Szeder Ajakbalzsam
2017. október 30.

Abszolút egyetértek az előttem szólóval. Az Oliviának nagyon jó termékei vannak, ez nem az. A bőr melegének hatására szinte folyékonnyá válik, kenődik mindenhova, egyáltalán nem szívódik be és büdös. A használata után úgy néz ki az ember, mintha egészben szeretett volna elfogyasztani egy céklát :D Lemostam, kidobtam, soha többé.

Olivia Natural Shea-vajas Ligetszépe Balzsam

Olivia Natural Shea-vajas Ligetszépe Balzsam
2017. október 30.

Imádom az Olivia termékeket, ez is nagy kedvencem. Az illata valóban nem a legfinomabb, de megéri elviselni. Extrém száraz, pirosodó, húzódó bőröm van, ami nagyon érzékeny. Az arckrémezés mindig mumus volt számomra, többször mellényúltam és az érzékeny bőröm néha több napig tartó hámlással hálálta meg a baklövéseket. Ez a krém viszont szuper! Én is csak este használom. Nagyon zsíros-olajos, de nekem mindig beszívódik reggelre.