Neira87

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum
2021. június 11.

Nagyon lassan lett pozitív véleményem róla azért, mert semmi változást nem tapasztaltam! Se jót, se rosszat. Csak azért akartam lepontozni, mert azért várna valamit az emberlánya egy neves márkától...
Viszont a 2. hétben jártunk már, amikor kezdtem nézegetni jobban a bőröm, hogy na, talán van valami... Most már így picit több, mint 2 hét után viszont ki is merem jelenteni, hogy tök jó a termék. A bőröm valóban teltebb, a szemem környéki "vízhiányos" gyűrődés kisimultabb. Csak türelmesnek kellett lennem, hogy elkezdjen hatni. Illetve mivel van benne alapból niacinamid, eggyel kevesebb terméket kell azóta használnom. Hogy csodaszer-e? Hmmm talán. Elég szuper kis termék, de hosszabb távon többet tudok róla mondani.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2021. május 15.

Nem tudok rá rosszat mondani. Számomra tök jó, és ennyi. Reggelente használom a hidratálókrémembe keverve. Mióta használom, szinte eltűntek a pattanásaim, ha van is, az az étkezésemnek köszönhető. Tény, a G&G B-Bomb-ot könnyebb használni, de semmivel sem rosszabb ez a termék annál. Az ára pedig - ahhoz képest, hogy milyen kevés kell belőle - főleg verhetetlen.

La Roche-Posay Hyalu B5 Ampullák

La Roche-Posay Hyalu B5 Ampullák
2021. április 12.

A trnd projekt keretén belül próbálhattam ki a terméket. Igazi utolsó szalmaszál a bőrnek. Nekem sokat javított a komfort érzetemen, biztosan fogok még belőle vásárolni, mikor úgy érzem kell egy kis extra bőrömnek.
Én a kinyitásával kicsit bénáztam, nem ment könnyen, pedig az a műanyag kis adagoló zseni! Nem szárad be, nem ömlik ki, viszont könnyű vele adagolni az ampulla tartalmát. Nincs semmi pazarlás.