Neira87

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift
2021. december 20.

A géles verzió zseni. A legjobb deo amit használtam. Kellemes és enyhe illata van, és sosem hagyott cserben. A női deok nullák mellette.
Viszont legutóbb véletlen a fehér verziót vettem meg, gondoltam mi gond lehet. 4 éve azzal kezdtem, utána váltottam a gélesre. Pf...Olyan allergiás reakcióm lett tőle... Valami pokolian égett és viszketett tőle a bőröm. Az 5 csillag a kék színű, géles verziónak szól. A fehéret pedig max veszélyes hulladék konténerbe merem kidobni is.

Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner

Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner
2021. október 12.

TRND Projekt kapcsán kaptam belőle, és mivel nem nagyon használok tonikot, így lassan is alakult ki a véleményem, mert volt, hogy megfeledkeztem róla. Az illata nagyon kellemes, kamillás, tetszenek benne a szirom darabkák is. Először féltem, hogy majd szárítja a bőrömet a kamilla miatt, de nem. Szépen tisztít, és nyugtatja a bőrt. Kellemes találkozás volt, de az, hogy hosszú kapcsolat lesz-e belőle, még nem tudom. Egyrészt az ára miatt, illetve, hogy hajlamos vagyok elfeledkezni a használatáról.

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
2021. október 12.

Először nagyon nehéznek éreztem a krémet, és nagyon szkeptikusan kezdtem el használni TRND Projektnek köszönhetően. De pár nap után totál meggyőzött. Sokkal puhább, teltebb a böröm a szemem körül a bőr. A mimikai ráncom nem lett kevesebb, de valahogy mégis üdébb a tekintetem. Nagyon jól hidratál. Estére többet teszek fel, reggel pedig épp csak egy-egy gombostű fejnyit. Tuti újra fogok belőle vásárolni ha elfogy.