nellcso

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty Szemöldökceruza

Miss Sporty Szemöldökceruza
2016. november 27.

Ennél rosszabbat még nem használtam. Eredetileg Essence szemöldökceruzát használok, de a legutóbbi vásárlás során a nagy sietségben mellé nyúltam, és így került hozzám ő. Azóta viszont szenvedek vele rendesen. Nagyon kemény, nem lehet vele szép természetes vonalat húzni, mert vagy nem fog rendesen, vagy olyan hatást kelt, mintha el lenne kenődve az egész. Ami félig igaz is, mert nagyon könnyen maszatolódik, és az Essence-el ellentétben nem fixálja a szálakat sem. Mindemellett pedig faragáskor folyamatosan csak törik. Általában kidobni semmit sem szoktam, mindent inkább nagy nehezen elhasználok, de meglátjuk meddig bírom vele.

Rival de Loop Színezett BB Krém

Rival de Loop Színezett BB Krém
2016. augusztus 7.

Eddig alapozót használtam, viszont szerettem volna kímélni a bőröm, különösen a nagy melegben. A másik, hogy nagyon csúnyának tartom, mikor valaki arcára nyáron rásüt a nap és látszik, hogy két rétegben le van vakolva, egyáltalán nem természetes. Így találtam meg ezt a terméket, amit a szép összetevői miatt gondoltam kipróbálok. Az eredmény pedig nagyon szép. Az állaga pont jó, könnyen el lehet oszlatni. Az illata finom, a fedése pedig éppen annyi, hogy szép egyenletes színű legyen tőle az arcbőr. Távolról olyan hatást kelt, mintha alapozó lenne rajtam, közelről viszont nagyon természetes és nem foltos. A Hell árnyalat pedig tökéletes. Megéri az árát, csak ajánlani tudom! :)

Kallos Hajbalzsam Kasmír Keratinnal

Kallos Hajbalzsam Kasmír Keratinnal
2016. augusztus 6.

Sajnos eléggé száraz a hajam, így mindig használok balzsamot. Többfélét kipróbáltam már, de ezt nagyon megszerettem. Nem tud kevesebbet,mint egy L'oreal elseve vagy egy Schauma, sőt.. ezeknél azt tapasztaltam, hogy 1-2 hajmosásig tényleg puhított hajamon, de utána semmi. Ezt viszont már hetek óta használom és minden hajmosás után olyan a hajam, mintha kicserélték volna, ráadásul árban is jobban megéri.

1 ÖSSZETEVŐ