nembori

Regisztráció dátuma: 2019. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Neutrogena Hydro Boost 3 az 1-ben Micellás Víz

Neutrogena Hydro Boost 3 az 1-ben Micellás Víz
2019. július 26.

Nekem sajnos nagyon rossz a tapasztalatom vele. Kifejezetten smink eltávolítására vettem.
"Removes waterproof make-up without rubbing" hát ha használtál valaha olajos sminkeltávolítót, nem ajánlom, mert kitéped a hajad mire lemosod a sminked. Én legalábbis sajnos szétdörzsöltem és legalább 5-6 vattakorong kellet hozzá, hogy ténylegesen eltávolítsa a sminkem, habár az arcomon tiszta érzetet hagyott, (amúgy szerintem már határeset, hogy csikorgósat...), de sminklemosásra teljesen alkalmatlannak tartom.

Mixa Hyalurogel Micellás Arctisztító Tej

Mixa Hyalurogel Micellás Arctisztító Tej
2019. július 26.

Nekem tökéletesen bejött, szempilla, szemöldök, bb krém és alatta hidratáló, napvédő, nekem tökéletesen lemosott mindent, bár azt hozzátenném, hogy nem önmagában használom, hanem az arcápolási rutinom része, de a smink eltávolítással nagyon is elégedett vagyok, számomra hozza ugyanazt amit egy olajos lemosó.

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2019. április 7.

Én egy nagyon pattanásos időszakban váltottam most pár napja erre a krémre, főleg az a AHA sav tartalma miatt. Hát, én nem tudom, de az én bőrömmel csodát csinál szó szerint, sose volt ilyen tiszta a bőröm!!! Az előző krémem után mindig úgy keltem fel, hogy piszkosnak éreztem az arcom, meg ragacsosnak. Bátran ajánlom!