NemethIgob

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2016. november 30.

Ez a termék fantasztikus, sőőt az isana ajakápolók a legjobbak szerintem. Tavaly télen a sima kéket használtam ami egyszerűen csodákat művelt, így nem volt kérdés, hogy most is az isana termékekhez nyúlok. Nem bántam meg,hogy őt választottam, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2016. november 30.

Én a simát használom, ajkakra nem a legjobb, de nekem ott sem volt különösebb problémám vele. Egyszerű hidratáltságot adott. Viszont, a könyökömre, térdemre, sarkamra (Extrém szárazak) egész jól bevált. Tudom ajánlani!:)

Avon Care Kéz-Köröm és Körömágybőr Ápoló Argánolajjal, Glicerinnel és E-Vitaminnal

2016. november 30.

Nekem ez a termék nem vált be. Mikor elsőnek használtam nagyon megörültem,hogy na ez most jól hidratálni fogja a kezem, de amint felvittem ilyen kis kukacokban kezdett leperegni és ez a későbbi használatkor is így volt. Megpróbáltam nagyon vékonyan felvinni a kezemre, úgy nem kukacosodott viszont így kellemetlen a használata, többször kell bekennem hogy hasson is a nagyon száraz kezeimen. Úgyhogy körömlakkozáskor szoktam használni a körömágyamra egy vékony rétegben, azt szépen táplálja még ilyen vékony rétegben is. 1*