nemetiedit9

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Himalaya Herbals Levendulás Tápláló Kézkrém

Himalaya Herbals Levendulás Tápláló Kézkrém
2018. november 26.

Átlagos kézkrém, végül is az összetevői miatt vettem meg. Az illata jó, én inkább éjszakára használom, mert napközben gyűlölöm ha zsíros a kezem (irodai munka) úgyhogy ott egy nagyon gagyi kézkrémet használok. Nem hiszem, hogy újraveszem, sajnos az utóbbi években télen extrém száraz a kezem, azt hiszem visszatérek a Neutrogena kézkrémeire :( de egyébként ez egy jó kis kézkrém, ha átlagos a bőröd, és az összetevői szuperek, teszi a dolgát :) megy a négy csillag neki, mert egyébként szeretem a Himalaya termékeket :)

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. november 26.

Csodát nem tesz, de egy napot tudom még húzni a hajmosást vele.
Szerintem nagyon hamar el fog fogyni, amihez képest elég húzós ára van :/ ezért csak négy csillagot adok neki.
Azért jó kis cucc, szépen el tudom dolgozni a hajamban, nem marad utána fehér, az illata is elég kellemes, mondjuk amikor fújom kifelé, akkor fuldoklok tőle :D de ez az én egyéni problémám :D egyébként nincs vele baj (bár lehet én túl sokat használok belőle, mert utána mindig korpásnak néz ki a hajam, pedig egyébként sosem szokott az lenni :( ) mindegy, azért elhasználgatom, ha akciós lesz, valószínűleg újraveszem, mert tényleg jót tesz a hajamnak, amikor már zsíros és lelapult :)

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Valóságos csodaszer!
Használtam nyáron napégés után, egy éjszaka alatt csodásan megnyugtatta a bőröm, másnap sem bőrirritáció, sem fájdalom nem volt, a bőrpír is eltűnt, úgyhogy végül nem hámlott le a bőröm. Jelenleg arckrém helyett használom reggelente, alapozó alá. Úgy vettem észre, hogy sokkal jobban hidratálja a vízhiányos bőröm, mint bármelyik arckrémem. Epilálás-borotválkozás után is használom, így a szőrtüszőgyulladást is teljes mértékben elkerülöm. Egyszerűen mindenre jó! :) Legutóbb az alsó ajkamon használtam, sajnos a dehidratáltság és stressz miatt kijött egy herpesz (féleség) rajta, két nap alatt azt is helyre tette.
Folytassam még? :) Ja igen, nagyon sokáig elegendő. Én augusztus elején vettem, és még mindig van belőle (november vége) pedig nem vagyok az a spórolós típus :D Az arcomon a pórusokat is összehúzza, és ahogy sokan előttem mondták, talán a hegeknek is jót tesz, pattanásokat nagyon gyorsan elintézi, és irtó hamar beissza a bőröm. Felkenés után nagyon enyhén égő érzés, de aztán rögtön hűti a bőröm. Szerintem csodás termék <3 Lehet, hogy picit húzós az ára, de nem drágább mint egy jó arckrém, és bármire használhatod. :)