nemrozsa

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maria Galland Créme Hydra-Nutritive Intense 96B

Maria Galland Créme Hydra-Nutritive Intense 96B
2020. január 14.
(!)

Update: kb. 1 hónap használat után is imádom még mindig. A bőröm reggelre pihe-puha és egész nap az is marad. Még mindig csak éjszakára használom, tökéletes a bőrömnek.

Tesztelésre kaptam, kb. 1 hete használom. A tégely elegáns üvegtégely, nekem nagyon tetszik az egyszerűsége, ami párosul mégis egy luxushatással. Krémes, sűrű textúrájú krém, jellegzetes, igazi krém illattal. Utóbbi elsőre nagyon furcsa volt, de 1-2 használat után szinte meg is szerettem az illatát, olyan igazi klasszikus krémet idéz, de felkenve már nem érződik. Éjszakára használom inkább, mert a száraz bőröm szinte azonnal beszívja és nagyon puha, kellemes tapintású lesz tőle, ami reggelre is megmarad. Pont ilyet kerestem mostanában éjszakai krémnek, talán mondhatom, hogy ez az ideális az én bőrömnek. Nappalra ebben a téli időszakban kiváló lehet, de melegebb időben talán sok a sűrűbb állag miatt. Ami hátrány, hogy nincs benne fényvédő sajnos, nekem pedig ha nem használok fényvédőt, a pigmentfoltok azonnal megjelennek. Hosszú távon biztosan éjszakai krémként használnám, az ára az egyetlen visszahúzó tényező. Igazi luxuskrém szerintem, mostanában odafigyelek, hogy jó minőségű krémeket vásároljak, akár drágábban is, de ennyit biztosan nem áldoznék rá, inkább takarékoskodok vele kicsit, hogy minél tovább kitartson.

PHB Ethical Beauty Natural & Organic Eye Liner

PHB Ethical Beauty Natural & Organic Eye Liner
2018. július 12.

A Krémmánia Beauty Bag-ben találkoztam vele, alapvetően nem szeretem a faragós ceruzákat, de ez meglepően puha és jól lehet vele egyenes és stabil vonalat húzni. Szóval kellemes meglepetés, az meg, hogy organikus, külön plusz pont, egyelőre csak pozitív a tapasztalatom vele.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2018. május 23.

A legjobb tusfürdő a gyerekek részére. Kisfiamnak bármit vettem, semmi sem tüntette el a téli időszakban a száraz foltokat, de ez igen. Együtt használva az Atoderm testápolóval (télen az Atoderm Intenzív testápolóval) nagyon szépen tisztán tartotta a bőrét, nem jöttek elő egyáltalán az ekcémás foltok. Azóta csak ezt vásároljuk és a gyerekeket ezzel fürdetjük. A nagy családi kiszerelés akcióban egészen jó ár-érték arányban kapható.