Nenna

Regisztráció dátuma: 2011. október 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. október 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2016. március 16.

Sajnos mivel nem vagyok pesti nem tudok hozzájutni, pedig érdekelne :( Ha valaki lenne Kecskemétről aki venne nekem ilyet Pesten, légyszi szóljon/írjon. :) annagirl88@gmail.com

Isana Young Active Clear Pattanás Elleni Hámlasztó

Isana Young Active Clear Pattanás Elleni Hámlasztó
2016. március 16.

Nekem abszolút pozitív tapasztalat, zuhanyzás közben használom minden nap, vagy minden másnap és teljesen szépen puhítja és radírozza a bőrt, csodákat nem művel, de nekem alapból problémás a bőröm és szeretem hogy ettől pihepuha lesz és picit mintha a piros foltokat is enyhítené. :) Nem kizárt hogy újra veszem, árban kitűnő.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2014. október 7.

Én ma kezdtem el, a bőrgyógyász egy 6x(!) drágább, szinte ezzel teljesen azonos összetevőkből álló tablettát javasolt, (Forcapil - bár sokan esküsznek arra is, de én most inkább erre szavaztam :D
Az lenne a kérdésem h emellett vasat külön azért érdemes/szabad szedni ugye? Az nincs benne ha jól láttam.

Reggel vagy este szoktátok bevenni? Vagy mindegy?

Naponta 1 tablettát ír a dobozon, de látom a hozzászólások közt hogy van aki duplázta az adagot, nem lehet abból baj?

Később jelentkezem majd frissítéssel, ha van bármiféle változás nálam :) Egyelőre 5-tel értékeltem, megelőlegezett bizalmat szavaztam a terméknek :P :)