Nensi

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Jennifer Lopez Jluxe EDP

Jennifer Lopez Jluxe EDP
2019. december 25.

Számomra nagyon édes és fűszeres illat, mikor először megszagoltam, őrülten szerelmes lettem belé. Itt a Krémmánián szereztem be (azt hittem) baráti áron, majd rájöttem, hogy a boltban az 50 ml-es volt 9000, nem a 30 ml-es (tegyük hozzá, szerintem túlárazott...) Napokig még alvás előtt is magamra fújtam, annyira tetszett. Most pedig ott áll a fürdőszoba polcon a többi, rég nem használt, pár napig szerelem parfümöm között. Egyébként nem annyira tartós, de nem is baj, ha tovább tartana, lehet zavarná ma már. Csak ritkán használom, olyan napokon, amikor magam sem tudom mit szeretnék és mit várok a napomtol 😄

Farmasi Mina EDP

Farmasi Mina EDP
2019. december 25.

Szeretem, munkahelyi szaladgálós parfüm. Kolleganoim szerint PEZ cukor illatom van tőle 🤷😄 Nem túl tartós, ha reggel befujom magam, ebédszünetben szükséges újra használni. Emiatt 4 csillag. UI:Nekem nem hasonlít a Good girlre, talán csak akkor, amikor már alig érzik.

Farmasi Scandal EDP

Farmasi Scandal EDP
2019. december 25.

Ezt az illatot 3 napig állandóan fujkaltam magamra. A két véglet ez, van benne valami émelyítő, szinte zavaró, de ahogy elkezd a közép tónus kibontakozni, az valami fenomenális. Imádom.