neo81

Regisztráció dátuma: 2018. március 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Selsun Blue Sampon Korpásodás Ellen

Selsun Blue Sampon Korpásodás Ellen

Szia/Sziasztok!
Bermuda fórumtag írta itt: "Magyarországon nem kaphatóak, de EU-szerte szállító webshopokban olcsóbban beszerezhető, mint az itthon kokain árban mért Selsun Blue."

Tudnál/Tudnátok ajánlani nekem olyan EU-n belüli webshopot, ahonnan jobban megérné rendelni szelénium-szulfid tartalmú sampont, mintha Magyarországon venném?
Néztem már 1-2 EU-s webshopot, de sajna azoktól a rendelés nem érné meg a magas szállítási költség miatt.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra