neshama

Regisztráció dátuma: 2018. december 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Kenzo L'eau Par

Kenzo L'eau Par
2019. február 9.

Fiatalságom egyik első illata (a Halloween és a BU mellett), és a mai napig jó kedvre derít az illata :)
Nyár, szikrázó napsütés, esti bulik a huszas éveim elején... Imádom! Rajtam elég tartós is, de jobban szereti a meleg időt, vagy ha testápolót használunk és úgy fújjuk bőrre.

Ajmal Alf Lail O Lail EDP

Ajmal Alf Lail O Lail EDP
2019. február 7.

Az oudnak annyira sajátos illata van, hogy ha valaki egyszer megérzi, beleég az orrába, az agyába, és (szerintem) bármikor, bármelyik parfümben felismeri utána. Ha megszereti, keresi, ha nem, elkerüli. Valamilyen oknál fogva, ha oudot érzek egy parfümben, az olyan, mintha felkapcsolnának egy lámpát az agyamban. Mint valamilyen doppingszer, drog.
Viszont ha ezt a parfümöt illatolja meg valaki, pillanatokra szóló emlékezetkiesést okoz. Olyan tiszta és tömény oud, ami már nem játékszer; vagy afrodiziákum, vagy embert lehet vele ölni, csak rajtad múlik! :)
Az első 1-2 órában nem is lehet mást érezni, tombol ez az állatias erő, kissé mocskos, olajos, zabolátlan, elemi. Viszont kb. 2 óra után lecsendesik, marad egy ambrás, édes bőrközeli illat. Próba nélkül nem ajánlom, csak elvetemülteknek, akik imádják az oudot :) Az első illatolaskor én is annyit tudtam mondani, hogy azta..., azóta pedig egy üveg boldog tulajdonosa vagyok, aki itthon szokta maga kedvére fújni és mosolyogni tőle :)

Ajmal Abia Noir EDP

Ajmal Abia Noir EDP
2019. január 14.

Egyszerre nagyon nőies, mégis van egy férfias leszáradása (a bőr és a fás alap gondolom). Olyan, mint maga az üveg, egyszerre piros, elénk, vibráló, és mély sötét, puha kasmír. Határozott, karakteres illat.