Nettuska

Regisztráció dátuma: 2019. október 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. október 25.
Bőrtípus: -

Megnézem

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP
2020. augusztus 6.

Jöttem felpontozni gyönyörű kis illat ő... hát,hogy nem túl tartós.... frissítem (legalább naponta kétszer), nem baj az illat akkor is nagyon kedves.

Kellemes virágos édeskés nyári illat, nem lehet nem szeretni,viszont a tartossága elég gyenge.
Az illat csodálatos, de gyenge.

Givenchy Live Irrésistible Délicieuse

Givenchy Live Irrésistible Délicieuse
2020. augusztus 6.

Szeretem. Nekem minden benne van az illatban meggy,süti,karamell, mandula, sőt még marcipánt is érzek pedig az nincs is az összetevők között. Imádom a givenchy illatokat,végre sikerült üvegében is beszereznem,amit ezúton is köszönök. Eddig csak télen volt lehetőségem használni fújós formájában,és ebben a melegben magamra is fújtam,de nem volt kellemetlen nagyon szépen illatozott rajtam most is.❤
Tartóssága rendben van, az én bőrömön sajnos nincs olyan illat,hogy reggel egy fújás és este is érzem.

Chloé EDT (2015)

Chloé EDT (2015)
2020. augusztus 3.

Végre egy olyan illat ami nem édes és tetszik,általában az édes gourmand és virágos vagy gyümölcsös illatokat szeretem jobban, de ez nagyon jó. Rajtam friss kesernyés, kellemes viselni a nyári forróságban. Közepes tartóssággal,elég egyszer újrafújni. Szerintem sokkal jobb,mint az edp.