NewNicky

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Odylique Gyógynövényes Sampon

Odylique Gyógynövényes Sampon
2017. január 4.

Sajnos nagyon hullik a hajam és fénytelen, ezért az utóbbi időben több samponnal is kísérleteztem a fodrászom javaslatára. Kipróbáltam a legnagyobb márkák híres készítményeit, de nem lett jobb az eredmény. Véletlenül, a FB-on futottam bele ebbe a gyógynövényes samponba, ami valamiért nagyon hívogatott, így meg is rendeltem. Első használatkor még nem tapasztaltam semmi különöset. Aztán ahogy teltek a hetek, azt vettem észre, hogy sokkal élettel telibb a hajam. Szerintem jóval kevésbé hullik is. Klassz készítmény és nagyon tetszik, hogy nincsen tele különféle vegyszerekkel.

Zoya Goes Pretty Csipkebogyó & Rózsa Golyós Arcápoló Olaj

Zoya Goes Pretty Csipkebogyó & Rózsa Golyós Arcápoló Olaj
2017. január 4.

Ajándékba kaptama szülinapomra a barátnőmtől és megmondom őszintén elsőre nem is annyira örültem neki, fogalmam sem volt róla, hogy ez egy színtiszta organikus készítmény. A csomagolása inkább átlagosnak mondható, mint különlegesnek. Első használatkor már az feltűnt, hogy mennyire praktikus ez a golyós kiszerelés, ráadásul szuperul masszírozza a bőrt. Aztán pár alkalom után azt is észrevettem, hogy olyan szuper sima lett a bőröm, mint még soha. Csodálatosan hidratál, miközben nem érződik, hogy az olaj elnehezítené a bőrt. És hát az illata, az valami isteni!

Nvey Eco Organikus Krémalapozó

Nvey Eco Organikus Krémalapozó
2016. december 15.

Fél éve használom és teljesen szerelmes vagyok belé. Tökéletes a fedése és hihetetlen tartós. Korábban sokat szenvedtem attól, hogy az alapozóim foltosak voltak vagy nem tüntették el az apróbb egyenetlenségeket a bőrömön. Szuperek a hatóanyagai, ápolt a bőröm tőle. Tetszik a kompakt kiszerelése.