nhviktoria

Regisztráció dátuma: 2020. február 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. február 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2020. március 4.

Konkréten 2x is megvettem, mert először annyira rossz volt, hogy azt hittem valami lejárt, vagy hibás darabot fogtam ki. De nem, ez egyszerűen szörnyű. Alig csinál valamit a pillákkal, nagyon lassan szárad, nap végére szinte semmi se marad belőle a szememen, de a mi a legorsszabb benne, hogy pár óra után az egész szempillasorom lenyomata fel van kenődve felül a szemhéjamra. Nagyon bosszantó! Bármelyik Loreal spirál ezerszer többet tud, mint ez. Csalódás nekem.

Essence Salut Paris Eyeshadow Palette

Essence Salut Paris Eyeshadow Palette
2020. március 4.

Végre egy paletta, amiben hideg árnyalatok vannak! Nagyon nehéz ilyet találni, mindenhol csak a meleg narancsos, barnás, aranyos színek vannak sajnos, úgyhogy egyértelmű volt, hogy megveszem, főleg ennyi pénzért. Könnyű felvinni, óvatosan bánok vele így nem porzik. Szemhéjalapozót nem teszek alá, csak egy kis korrektort. Nagyon szépek a színek, kifejezetten tetszik, hogy vank benne matt is meg csillogós is. Lehet erősebb sminket is készíteni vele és kis halvány visszafogottat is mindennapokra. Nem várom el tőle, hogy 12 órán át fent maradjon, 7-8 órát pedig simán teljesít. Nagyon szeretem összességében.

Dove Nourishing Secrets Indulging Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Indulging Ritual Tusfürdő
2020. március 4.

A legeslegjobb tusfürdő! Imádom az illatát, tartós, hidratálja a bőrömet. Még a párom is megjegyezte, hogy mi ez a finom illat :) Újra fogom venni biztosan.