Niador

Regisztráció dátuma: 2018. február 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2020. február 20.

Még csak rövid ideje használom, de ennyi idő is elég volt ahhoz, hogy meggyőződjek a csodaszer mivoltáról. Kellemes állaga van, kevés is elég belőle, nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, ami utána puha lesz. Ami nálam nagy előny, hogy nem lesz tőle a nap folyamán sem zsírosabb a bőröm, és a csúnyán nézős szemöldök közti kis ráncomat is képes eltüntetni. Alapvetően minden krémtől kiütéses lesz az arcom valamilyen formában, ezért a kezdeti lelkesedést követően pár nappal később felhagyok minddel, ezt viszont már 2 hete használom, és nagyon jónak érzem.

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon
2019. július 24.

Nagy meglepetésemre, ez a szárazsampon jó. Mondjuk nincsenek is olyan elvárásaim, hogy frissen mosott hajat varázsoljon egy kis por a használata. Arra a hajmosás előtti 1-2 napra, amikor meg kell menteni a helyzetet, tökéletesen működik. Szerintem az illata rendben van, a hatásával meg vagyok elégedve, az ára sem vészes. Nálam a Batiste-ot leváltotta.

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás
2019. július 17.

Ezt is imádom, akárcsak a balzsamját. Alapvetően nem szoktam hajpakolásokat használni, és ezt sem egészen abban a formában használom. A levegőn száradó és egyben szöszösödő hajamat szoktam óvatosan bekenni egy kis adaggal (hajtöveket kerülve) és kevésbé szénakazal a végeredmény. Pár nappal később a száraz végekre ismét szoktam egy nagyon picit tenni, így újra illatos és puha lesz a hajam amíg nem kerül sor a következő hajmosásra.
Tetszik, hogy sűrű az állaga, krémszerű, nagyon sokáig kitart, az illata pedig csodás.