Niador

Regisztráció dátuma: 2018. február 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinarie Coco Balzsam

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinarie Coco Balzsam
2019. május 14.

Szerintem ez egy nagyon jó balzsam, szuper illattal. Az utóbbi egy évben nem használtam balzsamot, mert rövidebb volt a hajam, és minden kipróbált terméktől viszketett a fejbőröm, annak ellenére, hogy fejbőr közelébe semmiképp sem kentem. Ettől viszont nincs viszketés vagy irritálás, a hajam nagyon puha, könnyen kezelhető, és nem is zsírosodik hamarabb. Ár/érték arányban is rendben van, nem kell belőle sokat használni hajmosásnál.

Rdel Young Extreme Gel Look Fedőlakk

Rdel Young Extreme Gel Look Fedőlakk
2019. február 24.

Tulajdonképpen nem rossz fedőlakk, de nem is a legjobb. Olcsó, gyorsan szárad, tartós, lassabban kopik tőle a lakk, de nekem nem lesz elég fényes, és bármilyen módon viszem fel, mindig apró buborékos a végeredmény. Na meg elég büdös is, de ez már kevésbé fontos szempont.

Helia-D Regenero Koffein Sampon

Helia-D Regenero Koffein Sampon
2018. november 12.

Számomra semmit nem ért. Viszonylag magas áron egy átlagos sampon, amitől kócos és száraz lesz a hajam (balzsam, olaj, pakolások ellenére is). Hajhullással nem csinált semmit, ugyanúgy csomókban hullik a hajam. Próbálkoztam olajok hozzáaddásával (rozmaring, levendula, stb), hátha az feldobja a hatását, de úgy sem lett jobb. Nem ez a sampon fogja megoldani a problémámat, az már biztos, de hátha másoknak beválik.