Nialen

Regisztráció dátuma: 2014. július 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zoella Beauty Tutti Fruity Foam Sweet Foam Tusfürdő

Zoella Beauty Tutti Fruity Foam Sweet Foam Tusfürdő
2018. január 3.

Az elmult evek leggyengebb tusfurdoje amit hasznaltam. Az illata/szaga inkabb emelyito, semmilyen, semmikepp nem tuttifruity...az allaga se kulonosebben nyugozott le, egynek jo volt de az eletben nem vennem ujra. Es ami igazan nem tetszett ugy ereztem, hogy szaritja a borom.

E45 Cream

E45 Cream
2017. november 24.

Igazából ezt a krémet a páromnak vettem, az ekcémás, téli idõszakban extra száraz kezeire, Neki is bevált, de mostanában én használom leginkább. Pár héttel ezelõtt a szemem alatti bõr borzasztóan kiszáradt (ha hunyorítottam pl ugy maradt a bõr utána összeaszódva ilyet még az életben nem tapasztaltam), annak ellenére, hogy kiehl’s meg origins szemkremeket használok (egyik estere masik reggelre), így azt se lehet mondani, hogy nem figyeltem oda rá.
Lényeg a lényeg, 2 hét kínszenvedés után mert viszketett is, kicserepesedett, vörös is lett, akármit kentem rá égette (arra is gondoltam, hogy lehet allergias voltam vmire..bar lehet csak a skót szelet szabad vádolni), aztán egy héttel ezelõtt eszembe jutott, hogy ez a krém ilyen esetekre van kitalálva, meglehet nem szem alatti bõrre, mondjuk az sincs ráírva, hogy kerülni kéne,szóval kipróbáltam. 1 óra múlva már éreztem, és láttam a változást, 5 nap alatt teljesen eltüntette meg a legkisebb száraz foltot is. Sötét karikák ellen természetesen nem ér semmit, de hidratálásban leverte a lanyha £20tal dragabb krémeim. Abszolút 5 csillag.
És majd elfelejtettem, nagyon gyorsan beissza bõr, persze nem kell túl sokat rakni belõle.

The Body Shop Mézvirágos Testvaj

The Body Shop Mézvirágos Testvaj
2017. május 25.

Par honapja vettem, kifejezetten tavaszra-nyarra. Akkor meg kicsit hezitaltam, erosnek ereztem az illatat, orulok hogy vegulis raszantam magam,mert most meg kifejezetten tetszik ez a viragos illatvilag. Tenyleg gyorsan beszivodik, kellemesen hidratal es nagyon sokaig kitart az illata. Szettben volt a parfumjevel es testradirral, igy viszonylag olcson jutottam hozza.