nicole.nykol

Regisztráció dátuma: 2014. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2014. október 18.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban.
Nekem kettő is megvan 003-as Peach Glow kizárólag nyárra, és a 001-es Transparent, többi napokra.
Először is a fedése minimális, sőt én nem igazán vettem észre egyiknek se bár Transparenttől nem várom hogy legyen neki, bár van olyan púder ami Transparent és a pirosságot (pattanást, bőrpírt) csökkenti.
De ettől eltekintve, nem egy rossz púder, de már sikerült jobbat találnom.
Szerintem elég erős a HYPE körülötte mint amit megérdemelne.
Nekem 8 óra után már elég rendesen kopik a főbb részeknél (áll, orca, orr), ha meleg van akkor meg eléggé zsíros lesz a T zónám, pedig pont akkor kéne a mattítása.
Árban tényleg verhetetlen, mert ennyi termékért, 2000Ft körüli ár nagyon jó, bár a csomagolása hagy kivetni valót maga után.
Azoknak ajánlom, akiknek sima hétköznapokra kell egy olyan púder, ami izzadás nélkül fixálja az alapozót, bb vagy cc krémet.
Aki szeretne tényleg mattítást, vagy tényleg nagyon zsíros a bőre annak van ennél jóval tovább tartó púder ami mattít.
Elfogom használni, de újra nem venném, ajánlom a Catrice Color Corretnig púderét! (előző véleményem)

Catrice Colour Correcting Mattifying Powder

Catrice Colour Correcting Mattifying Powder
2014. október 18.

Nekem Glamour napok alkalmával sikerült beszereznem a Rossmann-ba, (25% kuponnal) és nagyon imádom! Nagyon könnyű, nagyon jó illatú, és a fedése is remek.
Nem az a maszk szerű fedés, de mégis segít jobban eltüntetni a pirosságot.
Az ára se túl vészes, bár 8 g termék teljes áron 1500-1600 Ft (DE MEGÉRI) míg a Rimmel Stay Matte púderben kétszer ennyi termék van és 2000Ft körül mozog.
Nekem Stay Matte-ből megvan két árnyalat is (001-Transparent, 003-Peach Glow nyárra), mégis nekem valahogy jobban tetszik.
A mattító hatása jobb a Catrice-é, mint a Stay Matte, mert evvel a T zóna nem fényesedik ki x idő után.
Tényleg nagyon ajánlom! Ja és ne ijedjen meg senki attól, hogy fehéres színe van, mert én úgy vettem észre alkalmazkodik a bőrszínhez, alapozóhoz.
Remélem sokáig kapható lesz!

Garnier Essentials 24H Hidratáló Szemkörnyékápoló

Garnier Essentials 24H Hidratáló Szemkörnyékápoló
2014. szeptember 18.

Abszolút nem vált be! Őszintén -1-et adnék neki!
Este vittem fel a szemkörnyékemre (szemhéjra és szemem alá) de 3-4 alkalom után, elkezdett hámlani a szemem! nem viccelek, ilyen plusz bőr réteg képződött,ami besárgásodott és le kellett szednem! Iszonyat! KUKA! NEM AJÁNLOM!