Nicole19

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2015. augusztus 7.

Nem merem elkiabálni, de azt hiszem megtaláltam a tökéletes terméket. Eddig az alapozó vagy a színe miatt nem vált be, vagy ha a szín jó volt, akkor tuti nem volt tartós. A fedése mint egy alapozóé, de mégsem az, és mivel már elegem lett az alapozókból, olyan jó elmondani, hogy csak BB krémet használok. :) Nem rég megrendeltem belőle egy mintát a 13-asból és egyet a 21-esből. Nem gondoltam volna, hogy létezik olyan szín, ami világosabb a bőrömnél, de igen, a 13-assal már tényleg hófehér lettem. 10 használatra volt elég, ez kellemes meglepetés volt. A 21-es mintát már 11-szer használtam és még mindig van benne, de már meg is vettem egy 20 ml-set. Az ujjaimmal szépen egyenletesen eltudom kenni, elég belőle egy kevéske. A nap végére is ugyanolyan marad, nem foltosodik, nem folyik el. Még ebben a hőségben is megállja a helyét! Bár ekkor kicsit kifényesedik, de nem zsíros, hanem egészséges bőrfényű lesz tőle az arcom, nem muszáj újra púdereznem. Viszont a hűvösebb időkben még erre sincs gond. A színe szuperül illeszkedik. Féltem most, hogy barnultam, világosabb lesz az arcom a testem többi részétől, de nem, semmi különbség, mintha azonosulna a bőröm színével. Pattanásokat nem okozott, vagyis pár picike szerintem nem ennek tudható be. Sőt, szebb lett tőle a bőröm. Alapból nem rossz a helyzet, de az arcom egyik oldalán van néhány tágabb pórus és azok mind kisebbek lettek.
Ha lenne 10-es, azt adnék neki, de így marad az 5-ös :) 5***

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. június 29.

Először sminklemosó kendővel leszedem a sminkem, majd utána áttörlöm vele az arcom. Szépen leszedi a maradékot és megnyugtatja a bőröm. Lassan fogy, ami szintén plusz pont. Még van az elsőből egy kevés, de akciósan már újra is vettem és mindig újra fogom. :)

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2015. június 28.

Vele sokkal szebb a végeredmény és tartósabb is. Később fénylik át és akkor is egészséges bőrfényű az arcom. A pórusaimat nem teszi láthatatlanná, de alig látszanak, úgyhogy nálam elérte a wow hatást. Ár-érték arányban tökéletes. Remélem örökre ott lesz a drogériák polcain! :)