Nicole24

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

aussie Colour Mate Sampon Festett Hajra

aussie Colour Mate Sampon Festett Hajra
2015. július 11.

Nekem nagyon tetszik, iszonyúan puha és selymes lesz hajmosás után tőle a hajam :) illata is kellemes, én nem tapasztaltam, hogy zsírosodna tőle a hajam, sőt előző samponomhoz képest ezzel még tovább ki is húzom :) Színvédő hatását egyenlőre nem tudom, 3-szor használtam még csak, majd kiderül :)

Orsay L'or De Say No. 1.

Orsay L'or De Say No. 1.
2015. május 8.

Ajándékba kaptam,az itteni vélemények miatt először féltem, hogy milyen illata lesz, de nekem nagyon bejön :) nagyon édeskés illata van, de én mondjuk szeretem az ilyen parfümöket, meg másoknak is tetszett, hogy milyen jó illatom van :) szerintem tartósnak is tartós, a hajamon még másnap reggel is éreztem az illatát :) Az üvegecskéje pedig különösen tetszik :) Nem tudom ennyi pénzért magamtól is ilyet választanék e, csak ezért levonok 1 csillagot.

Wella Professionals SP Luxeoil Tápláló Maszk

Wella Professionals SP Luxeoil Tápláló Maszk
2015. május 1.

Fodrászom használta ezt a hajamra, és annyira megtetszett, hogy meg is rendeltem Iparfümériáról. Árát kicsit sokalltam, de remek termék. Hajmosás után törölköző száraz hajamon egy 10-15 percet hagytam zacskóval, törölközővel lefedve. Szőke festett hajamat nagyon széppé, selymessé és puhává varázsolta, az illatáról nem is beszélve, abba rögtön beleszerettem :D hajamat sem nehezítette el :) drogériás hajpakolásokkal össze sem hasonlítható, imádom :))

UPDATE:

IMÁDOM! Másfél hónap használat után teljesen rendbe hozta töredezett, elszáradt hajvégeimet. Nem hittem benne hogy erre az ollón kívül bármelyik termék képes lenne, de ez igen. Én mondjuk minden hajmosás után használom, csak nem mindig teljes haj hosszra, hanem inkább csak a végekre, hogy ne nehezítse el a hajamat, de 100%ig meg vagyok vele elégedve. Eleinte 2 hajmosás között is be kellett iktatnom a végekre, hogy újra puhák legyenek, de most már erre sincs szükség, folyamatosan szép puha a hajam :) először borsosnak találtam az árát, de így a hatása alapján megéri, és annak ellenére mennyit használom, még fél tégely meg van. Biztosan újraveszem, és még mellé kipróbálom a termékcsalád többi tagját is :))

1 ÖSSZETEVŐ