nicolettsmith

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 12.

Szinten tesztelesre kaptam. Az elso egy hetben tonkretette a boromet. Olyan pattanasok jottek ki rajtam amik utoljara tinikoromban jelentkeztek. Lealltam vele szepen rendbehoztam a boromoet es gondoltam adok neki egy utolso eselyt, hogy ne a kukaban kosson ki. Most megint egy hete hasznalom van egy ket pattanas de most nem olyan szornyu viszont a rancokon, porusokon semmi valtozast nem latok. Szerintem nem szabadna, hogy egy ilyen kremben alkohol es parfum legyen. Biztos nem veszem meg. Orulok, hogy ha valakinek hasznalt!! :)

Balea Intenzív Regeneráló Balzsam Vanília Kivonattal és Mandulaolajjal

Balea Intenzív Regeneráló Balzsam Vanília Kivonattal és Mandulaolajjal
2019. április 12.

Nagyon jo illata van, viszont a hajam nem szerette masodik napra csimbokokban logott, mint aki ket hete nem mosott hajat. Pedig csak a vegere tettem fel a balzsamot es a samponjaval egyutt hasznaltam. Az illata miatt ket csillag.

Revuele Argan Oil Day Cream Oxigen Infusion Normál & Érzékeny Bőrre SPF15

Revuele Argan Oil Day Cream Oxigen Infusion Normál & Érzékeny Bőrre SPF15
2019. április 12.

Ket hete hasznalom.. Eloszor szkeptikus voltam vele mert euro familyben 700 forintert, de kellett egy olyan krem amiben fenyvedo van es nem draga. Erre esett a valasztasom. Eloszor amikor kibontottam megcsapott az illata, nem remeltem semmi jot. Elegge eros parfumos. De! Ezen kivul tokeletes! Kremnek tunik de geles allagu, nagyon hamar beszivodik az illat is elillan egy 15 percen belul. Es ami a legfontosabb tenyleg hidratal es gyonyoruen rendbe tette azarcomat es sminkalapnak is csodalatos. Szoval ha valaki nem szeretne nagyon sok penzt kolteni egy szuper kis nappali kremre amiben meg fenyvedo is van szerintem ez tokeletes. Az viszont tenyleg ne vegye meg aki irtozik a parfumos illatoktol.