nicolettsmith

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2021. február 27.

Nekem alapjaba veve valtoztatta meg az arcapolasomat a Neutrogena HydroBoost termekcsalad. Ezt az arctisztito gelt minden nap hasznalom, a Smoothing gelt hetente egyszer nagyon max ketszer. Megvettem melle a nappali kremet a Water Gel-t. Estere mast hidaratalot hasznalok. Es nagyjabol ennyi. Azota nincsenek hatalmas begyulladt pattanasaim menstruacio elott sem, illetve teljesen megvaltoztatta a borom osszkepet. Egyenletlen borfelszinem volt de egy honap utan eltuntek a kis apro gobok, az akne sebek halvanyultak (!) nem mondom, hogy totalisan eltuntek, de sokat segitett rajta. Amit tudni kell szerintem, hogy Hyaluron sav van mindegyik HydroBoost termekbe, ezert tenyleg erosen szarithat. Inkabb olyanoknak ajanlanam, akinek erosen zsirosodo, pattanasos, aknes bore van. Az ilyen bortipussal rendelkezoknek nagyon hasznosak lehetnek ezek a termekek. (De szerezzetek be egy jo ejszakai hidratalot!!)

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 12.

Szinten tesztelesre kaptam. Az elso egy hetben tonkretette a boromet. Olyan pattanasok jottek ki rajtam amik utoljara tinikoromban jelentkeztek. Lealltam vele szepen rendbehoztam a boromoet es gondoltam adok neki egy utolso eselyt, hogy ne a kukaban kosson ki. Most megint egy hete hasznalom van egy ket pattanas de most nem olyan szornyu viszont a rancokon, porusokon semmi valtozast nem latok. Szerintem nem szabadna, hogy egy ilyen kremben alkohol es parfum legyen. Biztos nem veszem meg. Orulok, hogy ha valakinek hasznalt!! :)

Balea Intenzív Regeneráló Balzsam Vanília Kivonattal és Mandulaolajjal

Balea Intenzív Regeneráló Balzsam Vanília Kivonattal és Mandulaolajjal
2019. április 12.

Nagyon jo illata van, viszont a hajam nem szerette masodik napra csimbokokban logott, mint aki ket hete nem mosott hajat. Pedig csak a vegere tettem fel a balzsamot es a samponjaval egyutt hasznaltam. Az illata miatt ket csillag.