nicolleee28

Regisztráció dátuma: 2014. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2019. január 15.

Még csak 1 hete használom, de már most nagyon szeretem. Szeretem, hogy kevés is elég belőle és hogy a szemkörnyékemen is bátran tudom használni. Na meg utána a bőröm babapopsi puha. Egyedül a kiszerelésében csalódtam. Tény, mindenhol fel van tüntetve, hogy 100ml. Én voltam a figyelmetlen. E miatt félek, hogy rövid ideig lesz elég. Így árérték arányban nekem sok, de majd meglátjuk.

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra
2018. október 22.

Én annyira szeretem ezt a fényvédőt, nem irritálja a bőröm, kellemes érzete van, könnyen el tudom oszlatni az arcomon, a szememet sem csípi. De sajnos másik után kell keresnek az alcohol denat miatt... nagyon elszomorított, mikor észrevettem az összetevői között (persze csak miután már 3 hónapja használtam). De remélem találok olyat, ami megközelíti ennek a képességeit :)
Mellékesen, egész nyáron le se égett az orrom, pedig az minden tengerparti nyaralásnál leég, de most megúsztam.

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel Arctisztító

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel Arctisztító
2018. október 22.

Akkor tudod, hogy megtaláltad a tökéletes arclemosódat, ha utána nem feszül a bőröd és mégis tisztának érzed. Az eddigi arclemosóim után mindig a hidratálóim felét az arcomra nyomtam, hogy elmúljon a száraz érzete az arcomnak. Az a szomorú, hogy én azt hittem ez a normális, hisz 'az összes lemosó szárít.' Olajos bőrűeknek tény, hogy az erősebb lemosó kell, de akinek csak enyhén olajosodik, vagy vízhiányos a bőre, egyáltalán nem kell az erős lemosó.
Ezt bátran ajánlom érzékeny és pattanásos bőrűeknek is. Bár ne várjunk csodát egy arclemosótól, hisz neki csak a 'koszt' kell leszednie az arcunkról a nélkül, hogy kárt tenne a bőrünkben. És ez tökéletesen megfelel erre a célra.