Nicool89

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2018. január 25.

Eléggé meglepődtem a sok jo vélemény alapján, mert nekem ez borzalmas. Legalábbis en nem ezzel a minőségel vagyok megszokva, vagyis eddig ettől minden jobb volt, amiket használtam. Többet nem veszem ujra. Csak a Tonikot használom vele, de nagyon foszlik es kis darabkak maradnak az arcomon utána, ami nem épp egészséges, mert eltomiti a porusaim.

Essence Get Picture Ready! Tartós Kompakt Alapozó

Essence Get Picture Ready! Tartós Kompakt Alapozó
2018. január 15.

Jo hogy mar nem gyártják, egy borzalom.
Többször is neki futottam használni es most utoljára, mert a kukában landolt végül. A rancokba beleul, foltosan terül el a bőrömön, egyszerűen öregiti a bort. Semmi jot nem tudok róla elmondani, csak rosszat es soha tobbe impulzus vásárlás!

Juvia's Place The Magic Mini Palette

Juvia's Place The Magic Mini Palette
2017. december 4.

Waoooo! Na jo ehhez nincs sok hozza fűzni valóm, csak hogy veri az összes luxus markát ami nekem van! Anastasia, marc jacobs....
Aki imád a színekkel játszani annak meg kell legyen kész! Beauty bay rol rendeltem az ara 36€, de nekem 60 is megérne.
Pigmentalt, csodásan el dolgozható, tartós, egyenletes felvitel, csodás nem mindennapi színek es óriási a paletta hatalmas a korongok benne jol meg is lepődtem mikor megkaptam. Nem hiába aradoznak róla, imádom a kedvencem!