nicorosie

Regisztráció dátuma: 2016. június 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2019. október 9.

Jöttem felhúzni a kicsike értékelését 😁Ez az első szilárd samponom, de huzamos ideje érdekel, hogy váltsak, kevesebb szemét és természetes összetevők érdekében. Lehet én voltam a béna, az egyetlen sampon volt amit találtam a dm-ben.😂 Félve vettem meg a vélemények miatt, viszont nekem teljesen bevált első használatra. A kezemben nedvesítettem, habosítottam a szappant és utána dörzsöltem a fejbőrömbe, hajtövekre. Hajvéget sose mosom ki, el se jutok odáig hogy a zsírosság lentebb jusson. Ahogy mostam ki a hajamból érződött száraznak, kicsit bepánikoltam, szárítás közben már nem adott csalódásra okot. Nagyon puha lett a végeredmény, az illata is tetszik 🥰

Avon Dreams EDP

Avon Dreams EDP
2019. augusztus 1.

karácsonyra kaptam barátom családjától, én az édes illatokat preferálom, ez a parfüm pedig inkább nőcis, de nagyon megszerettem. tartósságát tekintve egész jó volt, de nem is szeretem, ha árad belőlem a parfüm:D

Boots Tea Tree Witch Hazel Shine Control Day Moisturizer

Boots Tea Tree Witch Hazel Shine Control Day Moisturizer
2019. május 12.

Sokáig elég a kiszerelés, hiszen alig kell belőle használni 1-1 alkalommal. Talán ez a nappali gél annyira nem jött be, mert annak ellenére hogy szárított, nehezen szívódott be, nem úgy mint az éjszakai társa, amivel nagyon jóban lettünk már 5 évvel ezelőtt 😊