Nienor

Regisztráció dátuma: 2013. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Caca Brun Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Brun Henna Bio Hajszínező
2013. november 7.

Hát, sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, én pont a vöröses árnyalatot szerettem volna eltüntetni a sötétbarna hajamból, de nem sikerült. 3 órán át hagytam a hajamon és az ég világon semmi nem történt. Persze ápol, sokkal puhább és fényesebb lett tőle a hajam, igaz, hogy embertelenül büdös még napokig, de az csak a hennás növény-szag. A feketét terveztem legközelebb kipróbálni, de nem biztos, hogy kockáztatok még egyszer ennyi pénzért! Derékig ér a hajam, így elsőre elhasználtam az egészet, legközelebb (ha lesz legközelebb), elfelezem, az biztos, mert még ekkora hajra is sok volt egy egész tömb.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2013. október 4.

A 03-as Dare to wear árnyalatot vettem meg, ami a csomagoláson vérpiros, sőt maga a rúzs is piros, de érdekes módon a számon nem az. Felkenve kicsit ciklámenesebb az árnyalat, ami zavar, hiszen én pirosat szerettem volna... de lehet, hogy az volt a probléma, hogy általában a DM üzletekben borzasztó a világítás, ha természetes fénynél néztem volna, biztosan a 02-es színt választom, de hát így sikerült. Tartósság szempontjából nem egy eget rengetően fantasztikus termék, de viszonylag sokáig bírja, és nem szárít.

Manhattan Lips2Last Non Stop Ajakrúzs+Fixáló Szájfény

Manhattan Lips2Last Non Stop Ajakrúzs+Fixáló Szájfény
2013. október 4.

Szintén az 59C árnyalatot vettem meg és szinte ugyanazt tudja, és majdnem ugyanúgy szárít :) mint a Lipfinity, csak fele annyiért. Egy picit gyakrabban kell rápakolgatni az átlátszó réteget, ami így elég gyorsan fogy. Viszont nem muszáj azt használni, ha hamarabb kifogy, mint maga a rúzs (ki fog ,az biztos), akár patikai szőlőzsírral, Labello-val ugyanaz a hatás. Nekem tetszik, evést, ivást, fogmosást is bírta, csak a fény jön le, de azt lehet pótolni.

Update: egy másik színt is vettem, a vérpiros 44Q árnyalatot és valamiért tartósabbnak tűnik, mint a világosabb színű, talán csak azért, mert nagyon piros és sokkal jobban látszik, ha kopik. Illetve látszana, ha kopna :) Egyértelműen nyert a Lipfinity-vel szemben, pedig tényleg fele annyiba kerül.