nightingale

Regisztráció dátuma: 2019. február 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Phi Balance Nude BB Krém

Phi Balance Nude BB Krém
2019. október 4.

Régóta szemeztem már a PHI-s lányok BB krémével, és szeptemberben be is szereztem egyet belőle. Lassan 3 hete használom folyamatosan, pontosabban csak a hétköznapokon, de ez a pár hét elegendő idő volt ahhoz, hogy próbára tegyem. Kipróbáltam már sok BB krémet, de viseletben ez a legkényelmesebb, amit valaha használtam. Reggelente az arcápolási rutinom után szoktam felvinni egy beauty blender segítségével. Nagyon könnyen felvihető és eloszlatható. És észre se veszem, hogy "hordom" :) Mivel az arcbőröm elég tónustalan, számomra nagyon fontos volt, hogy egy olyan BB krémet találjak, ami egységesíti a bőrömet, és egészséges tónust ad, és ez sikerült. Megtaláltam :))

Phi Balerina Könnyű Krémdezodor

Phi Balerina Könnyű Krémdezodor
2019. február 20.

A levendulás, flowerpower testvérét már évek óta használom,s nagyon meg vagyok vele elégedve. Úgy gondoltam a balerinát is kipróbálom a téli időszakra. Egy kicsit visszafogottabb, mint a levendulás, de hatásos. Egyáltalán nem irritálja a bőröm, és könnyen beszívódik. A púderes illata pedig mennyei, számomra ilyen az igazi 'letisztultság' illat:

Phi I'm So Sensitive Hipoallergén Regeneráló Arckrém Érzékeny Bőrre

Phi I'm So Sensitive Hipoallergén Regeneráló Arckrém Érzékeny Bőrre
2019. február 20.

Régóta használom már a phi termékeket, és alig vártam, hogy kipróbáljam az érzékeny bőrűeknek szánt sensitive család arckrémét. A bőröm inkább zsírosabb, mint szárazabb, de télen gyakran kijön rajta a korpás szeborrea, ami megnehezíti a mindennapjaimat. Állandóan változik akkor a bőröm állapota, hol nagyon piros és irritált, szinte fáj, ha hozzáérek, olykor meg száraz-és zsíros egyszerre. Így alig vártam, hogy tegyek egy próbát a sensitive-vel. Körülbelül két hónapja használom, s nagyon bejön. egy tökéletes téli krém.Én az olaját nem alkalmazom, mert nekem önmagában a krém is elég. Pont azt nyújtja,amit ígér: gyorsan regenerál és csökkenti az irritációt, egyensúlyt teremt.