nightmare

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel 60 Seconds Rita Ora Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Rita Ora Körömlakk
2014. július 29.

613-es sötétlilának vagyok tulajdonosa. Szörnyű ez a lakk. A körmeimen sötétkék, és a tartóssága..már az nap elkezd pattogni. Az első réteg az valóban gyorsan megszárad, de foltos és így kell a második ami viszont soha az életben nem akar. Soha többet ilyet.

Oriflame Beauty Gloss Booster Ízesített Ajakfény

Oriflame Beauty Gloss Booster Ízesített Ajakfény
2014. július 29.

Nekem is a Grape van meg. Ez egy szájfény. Egy hagyományos szájfény, ragad színes ízes. Én csak akkor tudom viselni ha össze van kötve a hajam, mert másképp úgy beleragad hogy fujj, azt nagyon utálom. Egyébként össze kötött hajjal semmi gond nincs vele,nagyon szép színe, szép vizes hatása van és evés ivás nélkül nagyon tartós. Csak ne ragadna ennyire. Összességében egy 3,5-adnék, de így megelőlegezem a 4-es és elkezdem használni, majd updatelek.

Cantare Colour Rúzs

Cantare Colour Rúzs
2014. július 29.

Még egy éve vettem 290 kemény forintért egy Barbie-pink színt. Egyszerűen borzasztó a rúzs :D A játék rúzsokra emlékeztet. Az illata és az íze az borzasztó, iszonyatosan csomós, és rettentőn szárít. De nem húzom le, mert tényleg erőteljes a színe, és ennyi pénzért ne várjunk csodát. 3-masban megegyezünk.