Nika91

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. október 11.

Nincs okom panaszra a pilláimat illetően, mert szerencsére azok táborába tartozom, akit akkor is megdícsérnek, ha nincs rajta spirál. Viszont nekem ugye ez a megszokott, így szeretek spirálozni, hogy én is szépnek lássam. A reklám alapján választottam ezt és nem csalódtam - szép ívelt és hosszú pillákat varázsol. Emellett nem tapasztja össze őket, nem kenődik. Ha valamit ki kell emelni, az az, hogy nem kenődik semmi hatására. Ha a hideg szél kifújja a szemem, akkor is a helyén marad - egyedül micellással tudom leszedni, ez mondjuk egy hosszabb folyamat. Én eddig a sima Lash Sensationalt használtam, ami ugyanennyire bevált!! A különbség, hogy az utóbbit könnyebben le tudom mosni és természetesen nem egy árkategória, ami azért nem utolsó szempont. Összességében ajánlom, főleg ha a valaki esküvőre vagy más sírós eseményre készül.

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé
2021. október 8.

Bár a POM POM termékei nekem valahogy eddig nem hozták a várt hatást, mégis próbálkoztam velük. Ezt azért rendeltem meg, mert a nyárra valami könnyed és frissítő hidratálót kerestem. Kellemes az illata és valóban frissített is, de mégsem szívódott be teljesen. (Ajándékba kaptam hozzá egy mini levendulás zselét, ami végre bevált.)

PomPom Levendula Virágvizes Zselé

PomPom Levendula Virágvizes Zselé
2021. október 8.

Bár a POM POM termékei nekem valahogy eddig nem hozták a várt hatást, mégis próbálkoztam velük - és végre találtam egyet, ami bevált. Igazából a hamameliszes zselét rendeltem meg, amihez ajándékba kaptam egy mini levendulásat. Nagyon kellemes az illata (imádom a levendulát) és végre nyáron nem folyt le az arcomról! Szépen beitta a bőröm, bár egy kis idő kellett hozzá - de megérte.