nikcsilá

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Brilla Hársfa Testvaj Shea Vajjal

Brilla Hársfa Testvaj Shea Vajjal
2014. október 20.

Bár itt bőröregedésre van ajánlva, én a száraz bőrömre vettem. Nem használom naponta, inkább bőrradírozás után vagy ha járok néha szoláriumba, az azt követő napon. Elég száraz a bőröm, így nagyon jól esik neki ez az olajos testvaj. Viszont annak nem ajánlom, aki azt kedveli, ha a bőre azonnal magába szívja a krémet, ugyanis hagy maga után olajos érzetet. Így inkább éjszakára tökéletes. Az illata finom, hidratálása is jó, újra fogom vásárolni. Egyetlen hibája számomra, hogy kicsit nehéz eloszlatni a bőrön, bár nem testápolótej, tehát nem is várhatom el tőle, hogy híg legyen. Az egy pont levonás főleg a lilial illatanyag miatt van, amit az összetevői tartalmaznak.

Brilla Hársfa Natúr Testápoló Krém

Brilla Hársfa Natúr Testápoló Krém
2014. október 20.

A testvaj mellé ezt is megrendeltem, kellemes illatú, jó a textúrája is. Nekem sajnos télre már nem lenne elég, mert száraz a bőröm. Nyárra volt tökéletes választás, el is használtam alatta. Kevésbé száraz bőrű embernek viszont szerintem egész évben megfelelő. Egy pontot leveszek tőle, mert a lilial illatanyagnak nem örülök benne.

Aromax Ligetszépe Olaj

Aromax Ligetszépe Olaj
2014. október 5.

Mindig is nagyon karikás, szürkés volt a bőr a szemem alatt. Még sosem találtam olyan terméket,se sminkben, se arcápolásban, ami ezen segített volna. Egy ideje átváltottam a természetes és bio dolgokra, így hazahoztam a Müllerből ezt is. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Éjszakára tettem 1-1 cseppet a szemeim alá, reggelre olyan kipihent arcképpel ébredtem, hogy még magam is ledöbbentem. Egyetlen gondom vele az illata, nekem nem jön be, de annyira hatásos számomra, hogy még ezért se veszek le tőle pontot. Bátran ajánlom mindenkinek.