Nikcus

Regisztráció dátuma: 2015. június 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. április 15.

Akinek ez a termék az egyetlen szemöldökformázója, az szerintem nem jár vele a legjobban. Az első napban még nagyon szép, a 2. és 3. napon már azért ráfér 1-1 csinosítás ceruzával vagy bármivel, nem a legtartósabb. Ahogy írták, víz ne érje, ez néha elkerülhetetlen, de azért odafigyelve arra, hogy csak minimálisan jusson rá, tényleg kibír 3-4 napot. A felvitele azonban nagyon egyszerű, 2 óra után nagyon szépen le is jött, mikor egy teljes éjszakára hagytam rajta, azért elég darabosan tudtam csak leszedegetni magamról. Összességében nem bántam meg, de azért be kell mellé szereznem még valamit, hogy időközönként tudjam vele korrigálni a lekopásokat.

Lush Intergalactic Fürdőbomba

Lush Intergalactic Fürdőbomba
2017. május 25.

Első Lush fürdőbombám, de valószínűleg nem az utolsó.! A zacsiban, illetve így magában még nagyon furi, tömény illata volt, de magamon már nagyon, nagyon tetszett, kellemes illatú és jóó sokáig megmarad :) A látvány pedig valami fenomenális, gyönyörű, csak ámultam és bámultam! És hát benne ücsörögni is egy élmény volt. A csillámporok jól ott maradnak a kád alján, azt le kell mosni, de amúgy nem fogja be a kék a kádat. A csillámok pedig az ember bőrére is felragadnak 1-2 helyen :)

Guess Dare

Guess Dare
2017. április 8.

Amikor még újdonságnak számított, akkor kaptam belőle 2 kis illatmintát, még a moziban osztogatták. Azonnal szerelmes lettem belé, de ennek már több éve és azóta szeretném beszerezni. Hát a mostani Glamour-napok alkalmával végre sikerült is. Csodálatos, egyszerűen imádom!! :)