Nikcy

Regisztráció dátuma: 2018. október 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír
2021. október 6.

Szuper termék, nem gondoltam volna, hogy valaha lehetek szőke, ugyanis a fodrászomnak nem sikerült ezt elérni, ezért is vettem kézbe a dolgokat, szerettem volna világosítani, mert sajnos nagyon ősz vagyok már, és unom, hogy kéthetente hajatfestek, mert a festék lejönn, plusz ahogy nől, úgy virít az ősz. Hajegyenesítés után egész jól lekapta a hajam színét, sötét vörösesbarnából világos szőkés barna lett, gondoltam 7-es festékkel rámegyek, de a drogériás 7-es től fekete lett, na ott elsírtam magam, vártam két hetet, leradíroztam, akkor csibesárga lett (3-as oxival kevertem, nekem nagyon dús hajam van, így két csomagot kevertem egy üveg 3-as oxihoz) utána pedig 9%-os oxival kevertem a 7-es festéket ki (ezeket már fodrászkellékesbe vettem). A végeredmény egy igazán szép szőke szín lett. Igaz eléggé kiszárította a hajam, de a hölgy mikor vettem figyelmeztett is, most próbálom pakolásokkal renbehozni. De szerintem még mindig kíméletesebb, mint a leszívatás,és hatékony. Nem lett foltos, szép egyenletes színe lett, radírozás után valami alapszínt muszáj rákenni, legalábbis én úgy láttam. A 20percet nem ajánlattos túllépni, ez a max. idő!

Kativa Brazilian Straightening Hajegyensítő Kezelés

Kativa Brazilian Straightening Hajegyensítő Kezelés
2021. szeptember 15.

Imádom, igaz még tesztelem mert csak tegnap csináltam meg vele, de nagyon elégedett vagyok vele, nem törte szét a hajam, nem nyúlik tőle a hajam mint a takony, egyszerűen tökéletes, sima, pihe-puha hajam lett. Nekem festett hajam van, így a színét leszedte, de nekem ez nem probléma, sőt.... így legalább nem kell leszívatnom, mert világosítani szerettem volna. Annyi volt a művelet során a nehéz rész, mikor a krémes tincseket kellett megszárítani, nekem az nehezen ment.

Update: az első mosásig tartott sajnos, 😭 pedig annyira szép volt a hajam utána, de árából kiindulva sem fűztem hozzá túl sok reményt, marad a fodrászat.

Update: közben most vágattam le a hajamból, (eddig vállig ért, most állig) hát a fodrász el volt ájulva, hogy milyen jótapintású, könnyen szárítható, jóállagú a hajam. Most volt idegzettem és beszárítottam rendessen kefével a hajam, és tényleg könnyen szárítható, egyenes lett, szóval mégis csak ér valamit, sajnos (vagy nem) nagyon dús hajam van, nekem nem lapítja le, ugyan olyan dús marad.

TRESemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal

TRESemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal
2020. május 22.

Imádom!!! Az én nehezenkezelhető, vastagszálú, göndörödő, össze-vissza, szálló-álló hajamat csodálatosan megregulázta, és mivel rohadt sok hajam van, (amitől olyan nagy fejem van mindig ☹️) valahogy olyan szépen lelapítja mintha most léptem volna ki a fodrásztól. És az ára is baráti, eddig az alfaparf sampont használtam, de az drága is, és hullott tőle a hajam.