Niki90

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Kallos LAB35 Dúsító Fény Sampon

Kallos LAB35 Dúsító Fény Sampon
2017. november 24.

Imádom! Eddig még csak kétszer használtam de valami csoda. A hajam 2-3 nap után is selymes, dús és jó tapintású nem úgy mint más samponok után, hogy már másnap érezhetően sprőd és lelapuló! Csak a samponját vettem meg de a többi részét a beszerzem. 5*

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes
2017. június 20.

Imádom *.* Egy 10 éves Braun epilátort használtam, csak letépte a szőröket és borostás maradt utána a lábam. Ma láttam meg azt a kis gépet a Tescoban és be is ruháztam rá. Milyen jól tettem. Nem hittem volna, hogy az epilálás lehet fájdalommentes de ezzel a géppel lehetséges. A masszírozói kellemesen elveszik a fájdalmat, gyorsan lehet vele haladni, nem hagy hátra szőrszálakat. Lábon, karon, hónaljon is tette a dolgát. Ajánlom mindenkinek :)

Balea Professional Beautiful Long Csodaszérum

Balea Professional Beautiful Long Csodaszérum
2016. augusztus 18.

Imádom! Örülök, hogy rátaláltam erre a csodára az oldalon. A sok jó vélemény hatására megvettem és abszolút megérte ennyi pénzért. Törölközőszáraz hajra vittem, fel 3 pumpányit a hajamra majd megszárítottam. Először nehezebbnek éreztem a hajam, de másnap reggelre a száraz hajvégeimet is rendbe tette. El se akartam hinni, hogy a szőkítéstől sprőddé vált hajvégeim újra pihe-puhák lettek. Abszolút újravevős termék :)