Niki9494

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Cocochoco Keratin Therapy

Cocochoco Keratin Therapy
2019. augusztus 8.

Nekem már ez a második kezelés amin részt vettem.
Az első 2 hónapja volt,közben egyszer vágva. Vékony szálú balayage technikával szokitett hajam van.
Szerintem eszméletlenül jó,viszont a fodraszom be avatott pár dologba.
A kezelés a már roncsolt hajvégeket nem fogja helyre hozni így ezáltal valószínű sokaknak ezért kellett ra vasalni.
Az első 3 napot ki kell birni a kezelés után mert sokkal zsirosodobb lesz a haj.
Víz,para nem érheti,nem nyulhatsz hozza és nem kotheted fel se,semmi. Én ezekkel tisztában voltam és mindent be tartottam.
Nekem be vált,szép egészséges a hajam,(és egyenes is)jobb mint valaha. Régen kb havonta kellett vagatni annyira csúnya lett a vége. Most így 2 hónap után sem igényli a fodraszom szerint.
Szóval én ajánlom! Nyilván fodrász függő is,van aki spórol az anyaggal is. Nekem 21000 volt kedvezménnyel mert régóta hozzá járok.
Egyébként éppen hogy vall alá ér a hajam szóval akinek több haja van valószínű borsosabb az ára.

Braun Silk Epil 7561 Epilátor

Braun Silk Epil 7561 Epilátor
2018. április 17.

Nekem használ!
A kis masszázs görgökkel (vagy mi az) szerintem jobban faj a használata és kevésbé hatásos úgy a gép, több időt vesz igénybe ha fel tettem rá.
Lábon próbáltam ki ott nagyon fájt mert előtte borotvaltam már egy ideje nem voltam hozzászokva a kitépés érzetéhez mint pl intimen és karon. Ott nem volt vészes.
Szerintem jó kis gép, de várd meg a leárazást mert az ára borsos.
Az enyémhez adtak 8 kiegészítőt, amiből az egyik az elemes bikini formázó amit sosem fogok szerintem használni de ha valakinek hasznos várjon a vásárlással mert hamarosan jön az új akkus változata is a csomaghoz( média marktban mondtak)
Nem hagyott az epillator maga után kósza szálakat max ami extra vékony baba szál (combon) azon többször at kell menni.
Kis méretű szálakat is szépen vitte.
Nekem bejön!