Nikica

Regisztráció dátuma: 2014. április 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. április 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Differin 1Mg\G Krém

Differin 1Mg\G Krém
2014. április 17.

Előttem szólóhoz csatlakozom, a bőrgyógyász a skinorennel írta fel előzőt reggel a differint pedig este kellett használnom.Nos, amit a skinoren eltűntetett meg leszárított reggel azt a differin este ujra begyullasztotta.:( keveset kenek fel belőle és csak is célzottan a pattikra igy nincsen gond és ujabb patti.egyébként jókis kence hátránya hogy fényérzékenyít de nagyon nagyon sokat segített az arcomon a skinoren és a differin együttes alkalmazása.Nélkülük kinem mertem menni az utcára vagy 2kiló vakolat nélkül mára (3hónap telt el a kezelés óta) kidobtam az összes alapozót, púdert.Jókis kencék igaz hogy drágák de nagyon is megérik az árukat.Ha elfogytak biztos iratok még belőlük hogy legyen biztonsági tartalék ha ujra jönnek a gonosz pattik.

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Krém SPF15

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Krém SPF15
2014. április 17.

Ha sokat kenek fel belőle akkor zsíros tőle a bőröm és nehezen szívódik fel viszont ha borsónyival próbálkozom szépen mattít és frissít az illata is nagyon jó tisztaságérzetet és frissességet sugall.elég drágán vettem meg és sajnos ritkán használom.de azért kap 2csillagot.

Avon Care Vitamin Moisture Hidratáló Arckrém

Avon Care Vitamin Moisture Hidratáló Arckrém
2014. április 17.

Nekem zsíros lett tőle a bőröm és irritációt is okozott.Sajnos ez nem vált be nekem:(