nikiii.*

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2023. december 9.

Ez a szérum számomra maga a csoda, nem túlzok. Évek óta szenvedek a vízhiányos bőrömmel, és semmi sem volt neki, viszont ez a szérum-lotion-toner gyakorlatilag megmentett. Napi kétszer használom a Maru.derm hialuronos tonikja fölé, és valami gyönyörűen visszapumpálta a bőrömet, szépen lassan tűnnek el a vízhiány okozta homlokráncaim. Egyáltalán nem tömíti el a pórusaimat, gyönyörűen feltölt, pikk-pakk beszívódik, és nagyon gazdaságos, mert egy pumpálásnyi elég az arcomra és a nyakamra. Ettől függetlenül szuperül lehet rétegezni ha 7-skinezni szeretnék vele. Kellemes, híg állaga van (a koreai sűrűbb tonerekhez tudnám hasonlítani), és a pumpás adagolója is szuperül működik. Azt mondjuk nem értem, hogy miért lotion-nek hívják, alapvetően szérumok előtt kellene használni az állaga miatt, de elengedtem. Egyébként próbáltam egyszer smink fölé, mikor nagyon kiszáradt a bőröm, illetve egyszer a fényvédő felvitele után órákkal smink előtt is, és mindkét alkalommal gyönyörűen teljesített. Ez a termék tökéletes, stabil tagja lesz a rutinomnak.

Maru.Derm Olajos Arctisztító

Maru.Derm Olajos Arctisztító
2023. december 9.

Tökéletes olajos lemosó, nagyon szeretem. Szépen emulgeálódik vízzel, szépen tisztítja a bőrt, tökéletes az ár-érték aránya, így magával az olajjal semmi kivetnivalóm nincs (mondjuk az illata nem túl jó, de illatmentes termékről beszélünk, így ez számomra nem probléma). Nekem nem csípi a szemem és nem is homályosítja el a látásom, viszont a pumpás adagolója valami förtelem, orrán-száján folyik az olaj már az első használat után. Emiatt áttöltöttem egy Elyn's Lab-es pumpás flakonba, amivel konkrétan jobban működik, mint az Elyn's Lab eredeti olajos lemosója -- utóbbi köpködött nagyon, de miután utántöltöttem ezzel a tisztítóval, tökéletesen működik és nem köpköd egyáltalán. Az Elyn's Labnél ez jóval sűrűbb, egy pumpányi szépen lehoz mindent, mostanában még arról is leszoktam, hogy a vízálló szempillaspirálom külön leszedjem egy erre való lemosóval. Tuti újraveszem!

Maru.Derm Anti-Blemish Whitening Skin Care Cream

Maru.Derm Anti-Blemish Whitening Skin Care Cream
2023. december 9.

Nagyon megszerettem ezt a krémet! Kiváltja a niacinamide tartalma miatt kiváltja a külön szérumot, amiért külön pirospont jár. Szépen hidratál, nagyon kellemes az állaga, kevés elég belőle és hamar beszívódik. A folthalványító hatása látványos, őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy fog érni bármit is ilyen szempontból, csak próba-szerencse alapon szerettem volna kipróbálni egy új hidratálókrémet. Az egyetlen bajom vele, hogy néha felkenés után kb. 15 másodpercig csípni szokott, amit nem tapasztaltam már egy termékkel sem évek óta, viszont ezen kívül nem okozott semmiféle negatív reakciót, illetve már egy ideje nem is éreztem ezt, úgyhogy lehet, hogy csak hozzá kellett szoknia a bőrömnek (niacinamide szérumot amúgy már évek óta használok, szóval nem hiszem, hogy arra lettem volna érzékeny). Tökéletes ár-érték aránya van, igazából minden tökéletes ebben a krémben, tuti kipróbálok több Maruderm terméket is!

1 ÖSSZETEVŐ