NikiN

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Vitamin C Booster

Isana Vitamin C Booster
2019. január 28.

Ennek, egy olyan fajtajat vettem Nemetorszagban amiben a C-vitamin mellett, E-vitamin es Retinol ampullak vannak (4,95€). A Booster-setben osszesen 7db ampulla talalhato amibol 2-2 a C es az E-vitaminos, valmint 3db Retinolos. Az ampullak eleg sok folyadekot tartalmaznak, ha valaki sporolni akar szerintem siman 2 alkalomra is eleg lehet. En helyette a maradekkal jol bekentem a nyakamat es a mellkasomat is. A boosterek kicsit ragacsos erzest hagynak maguk utan, de este lefekves elott nekem ez nem volt zavaro.
Az egy het vegere ugy erzem, hogy szebb a borom, kevesebb a miteszerem, kisebbek a porusaim es kicsit elettel telibb a borom, pedig mellette meg betegeskedtem is picit. Pattanasokat es irritaciot sem okozott. Valoszinuleg ujraveszem es idoszakosan beiktatok egy hetes kurakat.

Clinique for Men Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate

Clinique for Men Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate
2019. január 28.

A ferjem az utobbi idoben elkezdett az arcapolas utan erdeklodni, eleinte az en rozsaszin moisture surge krememet kezdte el hasznalni, de hat megis csak rozsaszin, ugyhogy erre esett a valasztas.
A megallapitasai szerint, sokkal jobb mint a moisture surge, konnyebben beszivodik, nem hagy maga utan ragacsos erzest. Raadasul miota hasznalja, nem jott elo pattanasa es ha borotvalkozas utan is bekeni az arcat akkor a szortuszok sem gyulladnak be. Korabban sosem szerette a kremeket, miota viszont ez meg van, ugy tunik hogy az elengedhehetlen napi rutinja reszeve valt. Biztos, hogy ujravesszuk!

Lancôme Effacernes Longue Tenue Long-Lasting Softening Concealer SPF30

Lancôme Effacernes Longue Tenue Long-Lasting Softening Concealer SPF30
2018. október 18.

Szempillaspiralhoz volt ajandekba csomagolva egy 5ml-es valtozat. Hihetetlenul jo, nagyon szepen elfedi a szemem alatti karikakat, ugy hogy nem ul be a rancokba. Nagyon keves mennyiseg is eleg belole, hogy szep fedest adjon. Ezt az 5ml-es mintat mar honapok ota hasznalom szinte minden nap, es meg mindig van benne.