nikk00

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Balea Tisztító Arclemosó Gél Gyümölcssavval

Balea Tisztító Arclemosó Gél Gyümölcssavval
2020. június 28.

Az arcradírokról szerettem volna áttérni a kémiai hámlasztókra, így elsősorban nem pont ilyen terméket kerestem, de végül nem bántam meg a választást. Ez a termék a kettő kombinációja, van benne néhány szemcse, amik radírozzák a bőrt, de mégsem olyan durván, így mindennap reggel és este is merem használni. Esténként a sminklemosás második lépéseként szoktam lemosni vele az arcom és jól eltávolítja a maradék szennyeződéseket, tisztának érzem utána a bőröm. Az illata friss, citrusos. Lemosni viszont valóban kicsit nehéz, de ezért nem vonok le csillagot, szerintem egy klassz terméket kapunk ezen az áron.

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával
2020. június 26.

A legjobb testápoló, amit eddig próbáltam. Kicsit sűrűbb az állaga, de könnyű eloszlatni és hamar beszívódik. Amellett, hogy nagyon jól hidratál, nem irritálja és nem pattog ki tőle a bőröm gyantázás után sem, így ezzel szoktam magam bekenni az érzékenyebb területeken is. Az illata is kellemes, úgyhogy ár-érték arányban szerintem abszolút megéri.

HelloBody Coco Fresh Méregtelenítő Arctisztító Hab

HelloBody Coco Fresh Méregtelenítő Arctisztító Hab
2020. június 26.

Szerintem szuper termék. Tetszik, hogy a habja krémes és nem esik össze olyan hamar, így egy vagy két pumpálásnyi bőven elég egy arctisztítás során. A sminket szépen leszedi és az illata valami isteni. Engem a nyers vajas süteménytésztára emlékeztet, aminek imádom az illatát. Egy jó akció keretében szerintem újraveszem, teljes áron azért elég drága sajnos.