Nikki8895

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP
2021. október 2.

Ismerem az illat eredeti ikhletőjét. Nekem kicsit pasis az igazi. És azért valljuk be 80-90 ezret ki adni egy parfümert ha megtehetném se. És akkor itt ez a csoda . Érkezik egy nagyon szép dobozban és egy annál szebb üvegben kissé a szállitás miatt kifolyva de sebaj nagy az öröm mert annyira vártam . Kiváncsi voltam nagyon működik e rajtam . Ő a 3. Arab parfümöm amik vannak azzal eggyé válok nagyon szuper mind a kettő az egyik sportos a másik csajos de kellett egy Dög .
Önmagában az illat méreg drága nagytesoja nagyon dög a férfias vonalak ellenére is . Viszont ez azért picit lágyabb verzió sokkal több gyümölccsel és több édessel ami egyébként nem lett a hátránya . Sokkal több benne a Csajos vonal . Csuklomon nem működik nagyon füstös lesz és egyben ott meg is ijedtem . De aztán nyakon es karhajlatban valami igazi körbe ölelő egzotikus csoda . Van benne bőven minden amire számít az ember. Különlegesen puha es olykor elő elő jön a buja dög . Szépen cseng le es hosszan . Nálam nincs gyógyszerár illat sem furcsa illatú elmúlás . Nalam isment egy Arab csoda lesz a polcon igazán pici pénzért . Azért ha sokmindent nem is tudnak az arabok a parfüm gyártás a vérükben van és hàt kövezzék meg őket hogy másolnak én inkább díjakat osztogatnek nekik mert minden utánzatban van valami Több !! Valami jobb , valami ami talán meg az eredeti illatokbol is hiányzik.

Armaf The Pride of Armaf EDP

Armaf The Pride of Armaf EDP
2021. szeptember 14.

Na ez össze lett rakva ! Nagyon nagy parfüm kritikus vagyok de imadok külföldi oldalak véleményei alapján vásárolni. Ez most is így történt 17db 5csillag után azt mondtam jöhet jó lesz . Bár nem minden idegen nyelvű értékelést értettem de amit igen az bőven elég volt , És megérkezett . Egy csoda . Nekem már van ebből az illatbol egy sportos most jött egy vörös dög . Elragadó fiokos bordó dobozban egy ellenállhatatlan igazi nőies illat . CH Goog girl hm igen részben ez inspirált de ő sokkal több sokkal össze tettebb . Van benne valami plusz mint minden armaf parfümben. Nagyon tartós óránként változó kincs !

Police The Sinner Forbidden For Woman

Police The Sinner Forbidden For Woman
2017. augusztus 31.

egy valóságos rémálom rajtam valami romlott vaniliás sütire emlékeztet .nálam eladó egy fujás hiánnyal