Nikkolcy

Regisztráció dátuma: 2014. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2019. március 4.

Málnavöröset vettem. Első próbálkozásom volt vörös terén. Imádom. A színe teljesen olyan lett, mint a képen. Nem szárított jobban, mint a többi festék, a szaga elviselhető volt (a palette intensive color cremetől fuldokoltam), viszont az állaga miatt levonok egy csillagot. Összevissza folyt, összekente a mosdótól elkezdve, a fürdőkádig mindent, és persze engem sem kímélt. Összevetve maradok ennél a festéknél, mert mivel a színe nagyon tetszik, nem merek mással próbálkozni, nehogy narancssárga legyek :D
Ja és váll alá érő hajamra bőven elég volt 1 doboz, még maradt is belőle. A paletteből kettő kell. Így az ára sem vészes mert mindegy, hogy ebből veszek 1 dobozzal vagy abból kettővel

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2014. november 24.

Az itteni sok szuper szuper vélemény miatt döntöttem úgy, hogy megveszem. Úgy voltam vele hogy ha ennyi embernek segített, akkor az én extra száraz extra gubancos hajamat, is kisimítja és fényessé tesz. Hát nem így lett. Nagyot csalódtam :( Se fényes nem lett, se kifésülhetőbb a hajam. 3 csillag, mert lehet hogy csak nekem van tényleg extrém roncsolódott hajam amin már semmi se segít =/

Blue Up Pink Girl

Blue Up Pink Girl
2014. november 19.

Ez a parfüm nekem már nagyon régi barátom :-) talán 2-3 éve találtam meg azóta kipróbáltam több parfümöt is, de folyton visszatértem erre. Viszonylag olcsó (kedves kínai barátainknál 1500 ft körül már kapható) és nagyon sokáig érezni lehet az illatát. Volt már pár eredeti parfümöm, de azok se tartottak sokkal tovább mint ez. Pozitívum még az is, hogy ez a parfüm elárasztja a helységet. Nem agresszívan, hanem kellemesen. Akárhová belépek, mindig megjegyzi valaki, hogy "Mi ez a kellemesen édes illat?" Legutóbb a vaniliás pipadohányhoz hasonlították, és meglepődtek mikor elárultam hogy szerintem ez az én parfümöm lesz, és nem pipa :D Számomra 5 csillag, már évek óta :-)