Nikkolino

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Elizabeth Arden Untold EDP

Elizabeth Arden Untold EDP
2016. június 24.

Ő is hazajött velem (a zöld Chanel Chance mellett), aminek szintén nagyon örülök! Első alkalommal a Legere változatát szagoltam, ami kellemes emlékeket hagyott bennem. Most csak ezt tudtam kipróbálni, és azt mondtam, hogy ezt meg KELL vennem! Más karakter, mint a Chance, mivel ez egy édesebb, csajosabb parfüm, de nem a megszokott értelemben. Van benne egy kis csavar, egy kis fűszeresség, amitől nőiessé válik. Szerintem télen nagyon jól fog működni, most inkább frissebb illatra vágyom. Érdemes kipróbálni!!!

Ciracle Red Spot Sun Cream SPF27 / PA++

Ciracle Red Spot Sun Cream SPF27 / PA++
2016. május 28.

1-2 hete használom. Először furcsa volt az állaga, a tubusból is alig bírtam kinyomni. Aki kent már magára shea vajat (vagy hasonlót, én ezt ismerem), az tudja, milyen érzés: picit ragacsos, picit zsíros marad utána a bőr. Ez persze megszokás kérdése, ennyi bőven belefér. Ne felejtsük el, hogy fizikai fényvédőről van szó, amik általában fehérre meszelnek. Én ilyet nem tapasztaltam, igaz, elég fehér a bőröm. Úgy vettem észre, hogy a bőröm pirosságát is jól eltünteti. Sminkelni is jól lehet rá. Viszont aki vízhiányos/száraz bőrrel rendelkezik (mint én), annak javaslom a megfelelő aláhidratálást. Összességében abszolút elégedett vagyok vele, ajánlom kipróbálásra.

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2016. május 22.

Pár hónapja használom és már úton van a következő rendelésem. Egyszerű kis krém, de amit egy hidratálónak tudnia kell, azt szépen teljesíti. Párom is szívesen kenegeti, nincs rá panasza, ami nála nagy szó! Az ára is megfelelő, úgyhogy teljesen elégedett vagyok vele!