Nikolett05

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2020. január 22.

Mostanában semmilyen izzadásgátló nem vált be! Munkahelyemen szörnyen leizzadtam -nem az izzadással volt gond, hanem inkább a kellemetlen szagokkal-. A drága, márkás termékek sem voltak már jók, hiába fújtam óránként. Vagy egészségügyileg van problémám, vagy a stressztől, nemtudom, de szörnyen kényelmetlen érzés volt. Aztán a krémmánián olvasott vélemények alapján úgy gondoltam kipróbálom a terméket. Drága-drága, de olvastam, hogy nagyon sokáig elég így megrendeltem, hátha valami végre csodát tesz.
Mikor megérkezett nagyon dekoratív csomagolásban volt. Mikor kinyitottam, majdnem sírva fakadtam annyira fejfájdítóan erős -nekem büdös- "illata" volt. -Na mondom jól bevásároltam.
De azért kipróbáltam és láss csodát! Tökéletes. Az illatával ugyan nem vagyok kibékülve, de felkenve nem igazán érzem + parfümöt is használok így abszolút vállalható.
Pár napja használom, remélem hosszú távon sem okoz gondot, és az izzadságszagot szuperül megszüntette.
-1 csillag azért mert első slukkra beleállt a fejembe a fájdalom :D

Cien Baby Ápoló Olaj

Cien Baby Ápoló Olaj
2019. október 17.

Kislányomnak vásároltam, mert száraz a bőre -főleg így tél közeledtével-. Tetszenek az összetevői és úgy látom a bőrén, hogy nálunk is beválik majd. Újravevős és lehet még be is szállok én is a használatába :)

Alterra Anti-Age Szérum Orchidea

Alterra Anti-Age Szérum Orchidea
2019. szeptember 27.

Kiakartam próbálni egy bőröregedés elleni szép összetevős kis szérumot és erre esett a választásom. Bevallom őszintén "testesebb" dologra számítottam. Felviszem a bőrömre és hopp el is illan. Hagy valamennyicske feszesítő érzést, de kíváncsi vagyok mit produkál hosszú távon. Bár nem érzem a bőrömet feltöltődve, azért nem olyan rossz, de szerintem kísérletezek tovább.