nikolett888

Regisztráció dátuma: 2018. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Differin 1 Mg/G Gél

Differin 1 Mg/G Gél
2018. augusztus 4.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez. 1 hónapig használtam, de az arcom hétről hétre rosszabb állapotba került. Minden létező pattanást a felszínre hozott, minden reggel sírva néztem a tükörbe. Napközben fájt és húzódott az arcom, pedig hidratáltam folyamatosan. Mivel emberekkel dolgozom ez kihatott a társadalmi életemre, mert nagyon szégyeltem bárkire is nézni, ezért abbahagytam a használatát. Mióta nem használom kevesebb a pattanásom, azonban a piros foltok, amelyeket okozott nem akarnak eltünni. Soha többet differin!

Oriflame The One EverLasting Precision Korrektor

Oriflame The One EverLasting Precision Korrektor
2018. augusztus 4.

Hónapok óta keresem azt a korrektort, ami passzol a nyári sárgásbarna bőrszínemhez. És megtaláltam! Könnyű eldolgozni, tökéletesen fed és még ebben a 30 fokos izzadós melegben is fent marad. Imádom!

2018. január 11.

Nagyon szeretem. Évek óta festem a hajam, emellett mindig szoros copfban hordom, ezért brutálisan hullott. Nem fűztem sok reményt a termékhez, de 2-3 hét használat után negyed annyi hajszál volt a fésűben, mint előtte. 1 hónapig használtam mindennap, de ma már csak hajmosá után fújok belőle.