nikolett96

Regisztráció dátuma: 2018. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Gliss Kur Ultimate Resist Intenzív Hajerősítő Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Resist Intenzív Hajerősítő Hajpakolás
2019. július 3.

Remélem másnak nagyobb sikere volt vele. Nekem olyan lett a hajam tőle, mint a seprű.... Azóta nem vettem Gliss Kurt és szerintem be is fejeztem a márkával való kapcsolatomat!

Imperity SLS Mentes Sampon Organikus Bambusz Kivonattal

Imperity SLS Mentes Sampon Organikus Bambusz Kivonattal
2018. október 17.

Fekete hajam 9 hónapja lett barna, ez a kezelés megviselte a szerkezetét. Nemrégiben voltam a fodrászomnál és azt mondta, sosem volt ennyire száraz a hajam, szerinte a szilikonos sampontól lett ennyire nehezen fésülhető, törékeny és száraz ezért jócskán vágtunk is belőle és azt tanácsolta, hogy szerezzek be szilikonmentes készítményeket, kérdeztem melyik márkát javasolja, azt mondta vagy Imperity, vagy Alfaparf vagy Indola. Úgy gondoltam, igaza van a fodrászomnak mert amikor ő mossa meg a hajam, mindig úgy jövök el tőle, hogy nagyon szép, egészséges, jó tapintású a hajam addig amíg én valamilyen agyonra reklámozott sampont és balzsamot vagy pakolást rá nem kenek. Még most kezdtem használni a pakolásával együtt, plusz folyékony keratint és argánolajat is alkalmazok mellé, de eddig szupernek tűnik. A célom az volt amikor megvettem, hogy hajmosás után olyan legyen a hajam, mint mikor a fodrászom mossa meg. Most azt mondom, hogy ha nem is teljesen olyan, de majdnem hozza azt a szintet . Úgy hogy az eddigiek alapján azt mondom, nem bántam meg, hogy megvettem.