Nikoletta1992

Regisztráció dátuma: 2016. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál
2016. július 16.

Életem legjobb szempillaspirálja.Szerelem volt első használatra.Gyönyörű hosszu szempillkat csinál.Igazi müszempilla hatás! Pedig sminkes léttemre rengeteget kipróbáltam. Vettem egy haute&naughty spirált is utána mert az ismerőseimnek az van és szeretik, de már bánom mert ez sokkal jobb.Imádom!Nem pereg, nem kopik, nem kenődik.Az egyetlen hátránya hogy túl sok festéket vesz fel, de meg lehet szokni csak eleinte egy kicsit lehuztam a keféről a festéket.D e ezért nem vonok le pontot.Ha tehetném 10csillagot adnék.

MAC Volcanic Ash Exfoliator Vulkanikus Arcradír

MAC Volcanic Ash Exfoliator Vulkanikus Arcradír
2016. július 16.

Hát én nem vagyok odáig tőle.Igaz csak kétszer használtam, de volt már jobb radirom is.Kozmetikus vagyok, ugyhogy elég sokat kipróbáltam már.Nem rossz, de ennyi pénzért többet vártam, vagy legalább mahyobb kiszerelést.Legjobban a Solanie mango aha radir jött be ami árban sokkal jobb, de nagyon jo a neutrogena is.Ezt még tesztelem aztán irok megint.

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2016. július 16.

Hát ez egy CSODA! Nem azt mondom, hogy kibirja a más napot is, de egy napot simán kibir.Eleinte nem boldogultam vele, de rá jöttem, hogy tul sokat kentem a szemhéjamra.épp, hogy egy kicsit kell kenni és egész nap tökéletesen a helyén tartja a sminkem.Kb 10szemhéjbázisom van mert mindenfélét kipróbáltam már mivel nagyon zsiros a szemhéjam és egy ora mulva minden smink össze gyül a ráncokba, pedig sminkes vagyok és tudok sminkelni! De ez kötelező darab.Ha csak szemtust huzok akkor is használom mert azt is szépen a helyén tartja.