nikolettsteiner

Regisztráció dátuma: 2015. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Rive Vanilla Touch EDP

La Rive Vanilla Touch EDP
2018. május 3.

Szerintem kellemesen visszaadja a vanilia illatot :) Nem kell hatamas csodara varni, de edes illatot tud varazsolni egy idore es raadasul a ruha is megtartja az illatot! Plusz az ara is kedvezo.

Johnson's Baby Oil

Johnson's Baby Oil
2017. április 2.

Amire való, arra teljesen ideális, türelmet igényel, mivel be kell masszírozni a bőrbe..., nyilván olajos lesz minden, várni kell, mielőtt felöltözöl, stb., de legalább puha bőröd lesz, nem irritál, nem büdös, de ízlések és pofonok, mert valaki szerint az, valaki szerint nem, szerintem tipikus baba bőrápolótermék illatú, de bőrápoló terméknek tökéletes, főleg télen... és rá is van írva, hogy kizárólag külső használatra, babáknak is csak baba bőr masszírozásra van, itt olvastam egy két ember másra használta, ez nem "arra" van kitalálva..... nem tudom mit vártak :DDDDDDD

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. március 5.

a hír igaz.... LEGJOBB ALAPOZÓ, próbáltam már bourjois alapozót, clinique alapozót, avon, loreal, maybelline, BB krémek, max factor...., de itt ő a nyertes magasan, kell egy alá hidratálás, egy primer, kézzel felvíve a legjobb, ezt tanácsolták nekem, és így működik egész nap, csodaszép fedés, szinte hihetetlen, gyönyörű szín, és érintésre is, érezni, hogy nem egy bóvli dolgot kensz fel, össze sem tudom hasonlítani az eddigi alapozóimmal, annyi negatív, hogy kevés árnyalatot adtak ki, de erre most van egy új termék, valamilyen színező cseppek, amivel sötétítheted, ill. világosíthatod az alapozókat. KÖSZI CATRICE :)