NikoS

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Alpecin Hajszesz

Alpecin Hajszesz
2020. február 6.

Pár éve kipróbáltam, és azt kell mondjam nagyon jó!Sőt mi több, kiváló. Igaz nő vagyok, és eléggé férfias az illata, de újra fogom venni. Konkrétan egy sor hajzuhatag nőtt a fejemre, a választéknál lehetett látni, ahogy égnek álltak. :D A fodrász kérdezte is, hogy letört a hajam vagy ezek új szálak? :) Sajnos vékonyszálú a hajam és viszonylag kevés, de egy év alatt az új szálak lenőnek és dúsabbnak hat :)

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
2020. január 20.

Próbálgattam is többször a hennával való festést, mert nem szerettem volna vegyivel nekiesni a hajamnak. De sajnos nekem ereszti a színét minden mosásnál. :( lehet nekem a vékony hajamra nem az igazi. Ráadásul lassan 31 fele elkezdtem őszülni, pár szál fellelhető :D de ledobta kb 2-3hét után a hennát. Megpróbálkozok a vegyivel, várok pár hónapot és marad a fodrász.

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk
2020. január 11.

Kicsit féltem a fejbőrömbe kenni, mert hamar zsírosodik a hajam. Maximális csillagot érdemel, mert nem zsírosít, csodás fényt ad a hajamnak, amit mások is észrevettek. Az illata számomra kellemes, és nem érezni pár óra elteltével. Általában hajmosáskor hullik ki sok hajam, de most már csak pár szálat szedek ki a kádból. :) Hajnövekedést még nem tapasztaltam 3 használat után, de nem is azért vettem, mert folyton vágatom a végét, az amúgy is gyors tempóban növő hajamból.