niksii

Regisztráció dátuma: 2019. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél
2020. július 14.

Már majdnem elhasználtam egy tubussal ebből a termékből és azt kell, hogy mondjam nem bántam meg! Gyorsan választanom kellett a drogériából egy arc/sminklemosót és erre esett a választásom, mert elsőre nagyon szimpatikusnak tűntek az összetevői, imádom az aloe verat! Kellemes illata van és nagyon jó az állaga, nagyon jól habzik! Száraz bőrre annyira nem ajánlanám, de nyáron tökéletes a zsírosabb bőrre! Én sminklemosásra is használom, mert gyönyörűen eltávolítja a sminket, nem kell nagyon dörzsölni vele az arcot, mert kíméletesen eltávolítja. A szem sminklemosáshoz viszont nem ajánlom, mert ha bele kerül a szembe akkor iszonyatosan csíp, szóval ahhoz inkább másik lemosót ajánlok használni! Szerencsére több pattanást nem okozott, szóval már ezért is szuper!

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2020. július 14.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, nagyon bevált! Én tonikként használom minden este és reggel, csodaszerként funkcionál. A pattanásos bőrömön sokat javít, főleg a pattanás után maradt sebeken, sokkal hamarabb meggyógyulnak és enyhíti a pirosságot is! Használtam már csípésre, illetve égési sérülésre és kiállta a próbát! Nyáron nagyon jó arc-és testpermet! Már több, mint egy hónapja használom mindennap és még mindig van benne bőven. Nagyon megéri az árát! Most vettem először, de ahogy elfogy, veszem a következőt!

Körös Napolaj

Körös Napolaj
2020. július 7.

2-3 éve használom minden nyáron és én nagyon megvagyok vele elégedve! Gyönyörű színem lesz tőle mindig! Először naptejet használok és ha az beszívódott, akkor kenem fel ezt! Miután felkenem nagyon jól hidratálja a bőröm és szép fénye is lesz! Szerintem akkor érdemes használni, ha már van egy kis színe az embernek! A világos fürdőruhával vigyázni kell, mert befoghatja, de az első mosás után szerencsére kijön belőle a folt! Nagyon ajánlom, mert ár-érték arányban tökéletes!🙂